Bu bayanın amacı ne olabilir şizofrenmi hastamı anlamış degilim

arkadaşlar benim eski bir kız arkdasım var uzun yıllar önce ayrıldık kendisi ile fakat amacını henuz cözmüş degilim bir affet afet affetmedim kendimi asiller sımarmaz kimdemiş adam olmaz ayşe usanmaz hırcın cadı buna tek kanım sendin sonu ölüm degilmi neden unuttun gecmez gecelerim sevmekmi asla böle msn adresleri acıp ekliyor sizce bunun ciddi sorunlarımı var yoksa canımı yakmak içinmi böle yapıyor şimdide gitti hakkımda dava actı bir bıkmaz diyo bir yeter yetmez diyo bir hakaret ediyo bir başka bişi yapıyo ben bunu anlamış degilim şizofren olmuş olabilirmi şimdide n yorumlarınız için teşekkür ederim

Güncellemeler:
buna benzer binlerce msn adresi acıp ekliyo hiç konuşmuyo sadece gönderme yapıyo hakaret ediyo dava ediyo keşke tanımasaydım diyo ben seni unutmak için sevmedim diyo sensiz asla diyo sonum olursun diyo hep seni sevdim diyo hep seni sevecegim diye ekliyo ben bunu anlamış degilim..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer yeni ayrılmış olsaydınız misal 5-6 aylık bir ayrılık süreci olmuş olsa idi , hala unutamadığı ve canı yandığı için seninle uğraşır . hem nefret eder hem de aynı zamanda deli gibi aşık olur , o duyguların harmanlanmasıyla seninle uğraşır durur . Ama dediğine göre yıllar önce bitmiş bir ilişki olmasına rağmen hala seninle uğraşıyorsa şizofren olduğu bir gerçek . Çünkü ne kadar kötü ayrılırsanız ayrılın ne kadar canını yakmış olsanda acısı en fazla 8 ay bilemedin 1 yıl sürer . sonra adını cismini ,kinini öfkeni , aşkını sevgini de unutur gidersin . Mesela ben de 8 ay önce sevgilimden ayrıldığımda canım yandığı için onunda canını yakmaya çalıştım ilk aylar . Yani bayağı uğraştım onunla ayrılığın ilk evrelerinde . Ama şimdi adını cismini unuttum gitti . Ne o nefretim kaldı ne o aşkım , tın yani . ama bu senn sevgilikle ayrılalı yıllar olmuş , yıllar olmasına rağmen hala seninle uğraşıyorsa ciddi anlamda şizofren .

0|0
    0|0
    • bende anlamış degilim bunu şizofrenmi takıntılımı hiç tanımadıgım şahışlar mahkemeye veriyo bir bakıyorum altından o cıkıyor bende insanım benimde bir yere kadar sabrım var bende gittim o insanların ismini 4 ayrı savcıya verdim haklarında şikayetci oldum benim canım nasıl yanıyosa onunda canı öyle yansın yaklasık 5 yıl oldu ayrılalı fakat hala peşimi bırakmadı o yüzden ugrasıp duruyor bende anlamadım gitti bunu hasta sanırım

Kızlar Ne Diyor 3

• Şizofreninin tedavisi var uzun süreli bir tedavi ayrıca şunuda belirteyim tehlikeli hastalardır bilinçsizce davranırlar zarar vermesin sana dikkat et şayet öyle bir durum varsa. Mahkemede sağlığından şüphe ettiğini söyleyebilirsn

0|0
    0|0
    • nasıl tehlikeli hasta takıntılı gibimi yaniiii hiç tanımadıgım şahışlar gitmiş hakkımda şüpheli sıfatında dava acmışlar bende gururuma yediremedim bende gittim 4 kişi hakkında dava ettim şikayetci oldum onlara papuc bırakamazdım

• Belli olmaz benim halam şizofrendi ondan biraz biliyorum durduk yerde saldırabilir mesela onu öldürmek istediğini düşünüp boğazını sıkabilir örmek veriyorm.. Araştır internetten. Mahkemenle alakalı yorum yapamıcm.

• bunun kafası bir gidip bir geliyo ne yapmak istedigini bilmiyo işi güçü yok yıllardır benimle ugrasıyor şizofrenmi acı vermekmi amacı hala anlamış degilim ben bunu bana görede ciddi proplemleri var galiba devamlı iftira atıyo yalan atıyo başka yaptıgı hiç bişi yok

• Rahatsız olduğunu söyle bence şizofren insanlar gibi davrandığını ve bu şekilde devam ederse şikayet edeceğini söyle.. İlerde başına bela olmasın valla ilişki yaşatmaz sana

0|0
    0|0
    • sorunlu degilmi bu bayannn ben hiç bişi yapmadım kendi kafasına göre bişiler ekliyo

• Normal değil tabiki tepkini göstermelsn yoksa uzarda uzar

• aynen dedigin gibi şizofren sanırım üstüne üstlük gitti beni mahkemeye verdi bende gittim verdim hakkında şikayetci oldum bakalım ne olacak peki bu şizofrenligi kalıcımıdır gecicimi

• önce sen kadınların arkasından şizofren diye konuşmamayı öğren .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bunların hepsi hasta :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...