Gitmek her zaman işe yarar mı? Unuttur mu?

Bir zamanlar senin olan elini tuttuğun öptüğün istediğin gibi sarıldığın insanın artık başkasının olma durumunda gider miydin? Her gün gözünün önünde onun başkasıyla mutlu olduğunu görmeye dayanabilir miydin? Tepkin ne olurdu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmak diyye bir sey yoktur be can sadece alısmak vardir.

0|0
    0|0
    • e ya alısamıyorsan?

• Okulu bırakıp gıtmeyı dusunuyorum ama onu da kendıme yedıremıyorum zayıflık gıbı. Baska carem kalmadı öyle olcak bu gıdısle.

• Asla civi civiyi sokere gitme ve asla geri donme . İpi ne kadar baglarsan bagla koptuktan sonra eskı halını almaz. ARtık kendı hayatına basla onla ılgılı herseyı oldurmeye basla ben 50 tane sıırı yaktım sırf bunlar ıcın :D

Erkekler Ne Diyor 4

• unutmaki bu dünyada ne ilk seven sen ne son ayrılan nede son ölecek olan sensin hiç bir acı keder bitmeyecek diye bir kaide yok

0|0
    0|0
  • Unutmak herzaman ise yararmi?

Gitmek varken

0|0
    0|0
  • Aynı evde mi yaşıyoruz ? sürekli göz önünde ? bu ne biçim bir çelişki duble ?

0|0
    0|0
    • Hemen hemen. Aynı okul, aynı ev, küçücük bir şehir. Daha sayayım mı?

• Yok. Ben bulamadım.

• 2 seçeneğime ne diyorsun konuşalım mı?

• Acılar bile bir yere kadar güzelim hiç bir acı baki kalmaz asıl önemli olan ya o acılar bittiğinde ne olacak ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• giderdim eğer bana iyi gelecekse

0|0
    0|0
  • 21 yıllık yaşamımda o kadar yakışıklı insan gördüm 1 ine bile aşık olmadım karşı cinse bağlanma denen bişey yok bende .ÇD

0|0
    0|1
Yükleniyor...