Bu ne demek oluyor erkek arkadaşlar bakınız piliyyss

sevgilimle telefonda konuşuyorduk. arkadaşların ilişkimiz hakkında ne diyor, beni sana kötüleyen oluyor mu, X arkadaşın hakkımda olumsuz konustu mu hiç? diye sordum. o da aksine olumsuz hiç yorum olmadığını ve arkadaş grubundaki herkesin desteklediğini ve tüm arkadaş grubunun evleneceğimiz yönünde iddaları oluyormuş, eminlermiş evlenceğimizden. X arkadaşı da aksine benim için '' o kız hakkında kim ne derse desin, asla bırakma'' falan demiş. bunlar erkek arkadaşımı etkiliyor mudur? arkadaşlarınız bu şekilde onaylasa ilişkinizi mutlu olur musunuz beyler? sevgilim ne düşünüyor sizce? 2 yıldır beraberiz.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim arkadaşlar 2 aydan fazla çıkma olm bizede kalsın felsefesiyle hareket ettiğinden onların yapacağı yorumun etkisine tepkimi koyarım çıkarmam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• açık ve net "erkek arkadaşın sana basit bir yalan söylemiş" anlamak bu kadar mı zor ? :)

0|0
    0|0
    • neden yalan olsun. ben ona sonsuz güvenirim aramızda yalan olmaz.

• onlar pek etkilemez de, en fazla 22 yaşında oldgunuzu farzedersek siz ayrılırsınız gibi

0|0
    0|0
    • Allah korusun neden ayrılalım ki?

• Bunlar boş işler.. Kendiniz kendinizi bilmiyorsanız zor..

0|0
    0|0
  • X arkadaşla aranda bişey oldu mu doğru söyle :)

0|0
    0|0
    • hayır X onun en yakın arkadaşı. dünyada bir o bir ben kalsak yine olmaz. allah korusun.

• :)) o zaman Y olan vardır ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...