Arkadaşlar Mayısa kadar 6 ayda 30 kiloyu sağlıklı bir şekilde verebilir miyim? Spor önerisi olan var mı?

Yaşım 18, boyum 165, kilom 80... Diyet programım var sadece spor için öneri istiyorum birde 6 ayda 30 kilo gider mi? Artık değişmek istiyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmediğin bir şeyi yapmamak ve stresten uzak durmak önemli inancını bozup kötü etkiliyor seni. Eğer yapmaktan hoşlanacaksan en iyisi basketboldur. koşma var zıplama var ve çevikliği geliştirir. Parktaki spor aletlerinle iyi bir kombisyon yaparsan ikisini yeter. Ayda 5 kilo vermek erkeklere bile fazla o kadarını amaçlama geri alırsın sonra

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eger cok sık yemezsen cok fazla yemezsen inan cok kolay veriliyo kilo, spor içinde google playda evde yapabilcegin spor uygulamaları var onlardan indirip yapabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı şeyi Bende planlıyorum :)
    Yani Daha Doğrusu Ben Daha Kısa Zamanda Yapmayı Planlıyorum çözümü bulursam sanada söylerim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeterki iste

1|0
    0|0
  • çok rahat gider yeterki vazgeçme şu beyaz şeylerden uzak dur istediğini ye ama ekmekten uzak dur ekmeği hayatından çıkar evde kendin dans edebilirsin ve egzersiz yapabilirsin bölgesel calisabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...