Anılar, hatıralar, "neydi ki oo?" diye haykırmak geliyor içimden bazen. Size de oluyor mu?

hani çocukken ya da biara çok sevdiğin bişey vardır her ayrıntısını hatırlarsın ama ismi aklına gelmez.bi yemek yersin harika bişeydir ama bidaha herhangi biyerde bulamazsın yada adını bilmediğin için bidaha yiyemezsin.o fotoğraftaki kız kimdi diye yırtınırsın bulamazsın.yolda bi şarkı duyarsın bi kısmı aklında kalır inghlizce ispanyolca fılansa uydurursun hatta ama bıdaha dınleyemezsin.hede hödö sızede oluyo mu böyle seyler ya belki buluruz ne olduğunu mesa ben bı tatlı yemiştım çocukken böyle şerbetlı elmalı ve hındıstan cevizli yediğm en güzel şeylerdn bıriydı ama hatırlayamıyorum ne olduğunu sonra bi meyve suyu vardı içınce dılın mor olurdu ıçınden sümük gibi her yere yapışan bi oyuncak çıkardı onun adını hatırlayamıyorum mesa

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dilimin ucunda .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende aşırı derece oluyor ya =) özellikle yolda yururken yada arkadas ortamında muhabbetın ortasında birden aklıma geliyor bkz:kral çıplak kral çıplak :D

0|0
    0|0
  • Durduk yere anılarımızı depreştirdin pink, bir çok şarkı var hafızamda yıllardır aradığım bulamadığım...:((((((((((((((((((8888

0|0
    0|0
  • vadamıydı o :D

nerden geldiyse aklıma :D

0|0
    0|0
  • ya anne aklıma gelmiyo sonra salya sümük ağlama :)

0|0
    0|0
  • dur söylücem ya neydi o uzuyo dimi bide?

0|0
    0|0
  • Peki.

0|0
    0|0
  • eğlendğn bi zaman bağır yanındakıler korksn ben yaptım ve hala untlmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende de çok olur fakat oda arkdaşım bu konuyu aşmış kendince şeyler uyduruyordu mesela ilk yardıda 6t kuralı vardı o 12 y kuralı derdi:))))

0|0
    0|0
  • bı ıçecek vardı grılı bır paketteydı pıpetı fılan vardı ustunde ama boyle kutuda degıldı onun adını hıç hatırlayamam mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...