Plank yaparken bir seyi yanlis mi yapiyorum?

Plank yaparken karin kaslarimdan cok on bacak kaslarimin calistigini hissediyorum, karin bolgemde yanma neredeyse hic olmuyor. Vucudumun durusunda sorun yok sanirim ama acaba yanlis bir sey mi yapiyorum?

0|1
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• amacın karın çalışmaksa plank'ı programından çıkart direkt olarak karına vuran bir hareket değil onun yerine direkt karın hareketlerine odaklan

0|0
    0|0
  • Plank bacağada vuran bir yer zaten. Ayrıca karın hareketlerinin vurduğunu kolay kolay hissetmessin

0|0
    0|0
    • 27gün

Bu alt karnimda cikan gobek basima bela oldu. Daha once plank yaptigimda o bolgede ertesi gun agri hissediyordum. Simdi tik yok.
      Bir de squati da hep ayni agirliklarla calisiyorum. Ucer kiloluk dumbell larla. Onda da yanma hissi gecti gibi. İkisi de bacaklara etki ediyor sanki. Her sey bacaklara etki ediyor. Antrenman sikligini, yogunlugunu artirdim ama degisen bir sey yok. Niye boyle?

• 27gün

@AslanKral06 denerim. Peki isinmak icin ne yapiyorsun?

• 26gün

Spor salonuna gittigim icin isinmak sorun olmuyor. Sen evde yapiyosan jumping jack yapabilir ya da ip atlayabilirsin isinman icin yeterli olur

• Kalcani cok asagida tutuyor olabilirsin

0|0
    0|0
    • 27gün

Olabilir belime agirlik koydugumdan beri bacaklar daha cok erkileniyor.

• 27gün

Hareketi tamamen dogru formda yapmadan agirlik kullanma bence.

• 27gün

İlk baslarda dogru gibiydi iyi reaksiyon aldim ama haklisin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabit durduğun bir hareket olduğu için kolların bacakların ağrır
    Mekik, çakı gibi hareketlerde midede yanma olur

0|0
    0|0
    • 27gün

Savit duruyorum ama epey zorluyor. Mekik egzersizinde de bacaklar calisitir sanki bende. Bacaklarimla mekik cekiyorum sanki.

Yükleniyor...