Rüyalarımda erkek arkadaşımın beni aldattığını görüyorum!

Rüyamda sürekli erkek arkdaşımın beni aldattığını benden ayrıldığını arkasından ağladığımı görüyorum içim acıyarak uyanıyorum.. bu rüyaları gördüğüm günlerim kabus gibi geçiyor erkek arkadaşıma yükleniyorum sen beni aldatıyorsun bana malum oluyor diye.. Ne yapmalıyım bu rüyalardan kurtulmak için psikolaga gitmeyi düşünüyorum ne kadar yararı olur bilgisi olan var mı?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bilinçaltına yerleşmiş cünkü seni aldatmasından cok korkuyorsun kafana takıyorsun ve dogal olarak ruyana gırıyor

1|0
    0|0
    • iki yıl önce ayrıldık 2 ay ayrı kaldık barıştıktan sonra böyle rüyalar görmeye başladım ara sıra son zamanlarda hemen hemen her gece benzer rüyaları görüyorum atlatmış olmam gerekiyo ayrılığı iki yıl geçti üstünden ya

• eger ayrıyken baskasıyla olmussa aldatmıs olmuyo cnku sen yoksun ama sen yokken baskasıyla olmussa zaten sevmemıstır sal gıtsın kafana fazla takma bende kafama cok takıp ruya goruyor ve anlamalrını arastırıyorum ama neye yorarsa o cıkar genelde kotu ruyalardan ıyı anlam cıkabılıyo takma hayra yor

• yok ne benleyken ne de ayrıyken biriyle görmedim duymadım yakalamadım ilişkinin en başında 4 sene önce eski sevgilisiyle ilgili biraz sorun yaşadık o kadar. doğru söylüyosun ama bilinçaltıma işlemiş bir kere hayra yormak lazım..teşekkürler yorumun için :)

Erkekler Ne Diyor 6

• ne gerek var kızım böyle antel dantel işlerine aldatmayan erkekmi var :D aldatmadığını bildiğini sansın takipte ol

0|0
    0|0
    • bütün gün birlikteyiz aldatsa yakalardım ya niye şüpe düşürüyosun ya :D

• rüyandada aynı haltı yediğin için şüphe düşürüyorum salak ne gerek var şüpheye yahu aldatırsa kendi kaybeder bunu bil bunu uygula aklıllı ol azcıkın

• istem dışı oluyor rüyalar ama :D öyle demek kolay içimde ne fırtınalar kopuyo oğlum kolay mı sevdiğin birini kaybetmek korkusu bile yetiyor insana

• Öncelikle şunu söyleyem, çok seviyorsun ve kaybetme korkusu ile yaşadığın için rüyalarına geliyor hani rahat ol güven duy emin ol mışıl mışıl uyuyacaksın :D

0|0
    0|0
  • rüyalar tersine çıkarmış.demekki sen aldatacan onu

0|0
    0|0
  • ımmm bence rüya görmemeyi dene :))

0|0
    0|0
  • evet kesin aldatmıstır :D

0|0
    0|0
  • Bende kız arkadasımı görüyordum biz harbiden hastayız ha :D

0|0
    0|0
    • gerçekten hasta olduğuma inanmaya başladım :D uyandığımda bir dk falan anlaştıramıyorum gerçek mi rüya mı

Kızlar Ne Diyor 2

• bnce sevgilini çok kıskanıyorsn sen.

0|0
    0|0
    • evet kıskanıyorum ama beni aldattığını düşünücek hiç bir neden yok ki

• erkekler bu tatlım işleri belli olmaz.

• Aldatılmaktan çok korkuyorsan ya da çok şupheciysen rúyalarına ondan dolayı giriyordur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...