Acunun Enes Kanterin maçlarına yasaklama getirmesini nasıl yorumlarısınız?

Acun Ilıcalı nın sahibi olduğu Tv8 ve Tv8,5 Nba maçlarının yayın hakkını almıştı. Fakat Acun , Enes Kanter in forma giydiği Oklahoma City Thunder ın maçlarını yayınlamayacakmış
Daha önce de ntvspor'da nba başlamadan türkiye'nin 2 oyuncu tarafından temsil edildiği söylenip Enes yok sayılmıştı.

• Doğru karar
    45% (29)59% (65)54% (94)Oy Ver
  • Saçma karar
    55% (35)41% (46)46% (81)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar kardeşim ;

Kanal kendisinin, paylaşacağı ve yayınlayacağı yayınlarda yine kendisinin RTÜK engeli olmadığı sürece. Dolayısıyla biz ne desek boş. Fakat, daha düne kadar Türk bayrağını yetenek sizsiniz de kapatan bu değil miydi? Buyrunuz kanıt ; http://i.hizliresim.com/ZYv27Z.jpg

Peki kardeşim bu adam değil mi sürekli ABD emperyalizm yayınları yapan da bir haber bile vermekten kaçınan? Yine tekrarlıyoruz yayın onun değil mi? İstediğini yapmakta kendisi sorumlu. Peki kardeşim bu adam neden şimdi işi siyasete döküyor? Çok açıklanacak ve konuşulacak şeyler var ama konuşup da bir şeyleri yazmak mantıksız gelir çünkü zaten adam kazanacağını kazandı bu saatten sonra ne anlamı var. Ülkenin sorunları bitti de bunun tartışılması kaldı.

0|0
    0|1
    • 1ay

Fotoğrafın altı yok mu? Varsa da benim telde bir sıkıntı olmuş olabilir ama ucundan gözüküyor kapandığı buna bir açıklaması vardır bence böyle bir şeye kimse cesaret edemez çünkü bakmak lazım.

• 1ay

@My0neS gayet de makul bir aciklama. Turk milletinin hassasiyetini en iyu bilenlerden biridir acun. Tv basarilarininda da gösteriyor bunu. Hassas bolgelerden reytingi yakaliyor kendisi. Adam bir yarisma sunuyor ve bayragi gorup oy vermeye yeltenecek binlerce duygusal oyun onune geciyor. Isteyen inanir isteyen inanmaz tabi.

• 1ay

Bir kez yapmış zaten yazımdan sonra iyice derin araştırdım zaten daha düne kadar deyince sürekli sandım ve saçma bir olay Türk bayrağı ile reytingin alakasızlığı.
      Bende sandım her daim yapıyor. Eskiymiş zaten bayağı araştırmasaydım o gece kötü bilecektik Acunu çünkü çarptıran çokmuş. Yeni programalrını hiç sevmiyorum ama kişilik olarak sevdiğim biridir.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 17

• Saçma sapan bir karar, Enes Kanter Fethullah'ın kucağına oturmuş bir mal olabilir, ama koskoca Oklahoma City'nin maçlarını siyasi yalakalıktan dolayı yayınlamamak saçmalıktan başka birşey değildir.

Acun propaganda yapacak diye millet Russell Westbrook'u mu izleyemeyecek?

Kimler yönetiyor bu televizyon kanallarını? Şu devirde, bu kadar büyük paralar dönen işlerde bu kadar amatör olmak, bu sağcı ve sağcıların yanaşması zihniyetin ne kadar çapsız olduğunun en iyi örneklerinden biri olmuş bu uygulama.

1|2
    0|2
  • Eğer bu haber doğruysa ilk senden duyuyorum bu haberi...
    Yanlış bir karar aslında ama şu zamanda kime neyi anlatacaksın, anlatsanda çok manüpile edilebilecek bir olay, anlatmak istediğin başka oldugu halde yanlış anlaşılmaya çok müsait bir konu ama yinede deniyeceğim mevzuya anlatmaya olaya şöyle bakalım Batı Konferans grubunun şu anda lideri olan Oklahama City nin maçlarını vermiyeceksin, es kaza Doğu Konferans grubu lideriyle final maçlarına çıksa demek ki finalin yayınını yapmayacak ben bu hareketinden Acunun bunu anlıyorum. Sportif açıdan sürdürülebilir bir şey değil. Belliki bir yerlere selam yollamak istemiş böyle yaparak ama olmamış işin açıkcası...

0|0
    0|1
  • Yani acunun gücü buna yetiyor ama bunu en etkili şekilde çözmek enes kanteri içeri alabilmektir. Böyle bir şerefsizin maçını vermemek çözüm değil zaten kaç dakika oynar ki bir maçta görende tek başına takımını taşır sanar. Oynadığı 10 dk bir şey basketbol bu değişiklik çok oluyor. Buna devletin el atması gerek acunun değil. Karar yanlış bence çünkü NBA severlere yazık olacak. Türkiye de zor bakıyorum NBA benim için bir şey anımsatmıyor açıkçası daha yeni senden ôğrendim zaten satın aldığını. NBA ile Türkiye bir değil ama bizim ligde Avrupanın en iyi ligi desek yeridir ha Basket severler biraz önem verelim illa ki kamu spotumu çekeyim?

0|0
    0|0
  • Enes'i sevmem bencil bir çocuk ama bunun maç yayınlamakla alakası nedir anlayamadım. Kimse milli takımda oynamak zorunda değil, evet keşke oynasa ama oynamamayı tercih etti. Bu bir vatana ihanet değildir, Acun'un gereksiz yalakalığı gene.

0|0
    0|0
  • saçma kardeşim. Enes kanter kim ki koskoca takımın maçını etkliyor? Ayrıca spor acunun saçma küresel proğramlarından iyidir.

0|1
    0|1
  • helal olsun doğru karar fetönün köpeği zaten enes kanter...

0|1
    0|1
  • Akp yalakalığı başka bir şey değil

2|1
    0|2
  • Cocuk kandiriyor essekler, kendi FETO'cu degil sanki.

0|0
    0|0
  • enes le lebron james aynı takımda olsa onuda yayınlamazmıydı sence? konu kapanmıstır acun yalaka reis

0|0
    0|1
    • 1ay

Westbrook la aynı takımda

• Amacı yalakalık ve populizm dışında olsaydı belki üzerine konuşmaya değerdi ama maalesef öyle değil.

0|1
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Çok doğru karar adam gibi adam

0|1
    1|3
  • salladım maçla aram hiç yoktur

0|0
    0|0
  • Acun adamın dibi

0|1
    1|4
  • İyi yapmış

0|0
    1|2
  • Tv kanalın varsa hizmeti adam gibi vericeksin.

0|0
    0|0
  • abisi ne derse onu yapıyo, sonuçta zengin olmasının önünü açan abisi

0|2
    0|1
Yükleniyor...