Evde nasıl vücut yaparım ?

merhabalar evde vücut geliştirmek istiyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Halter ve ufak ağırlıklar al, sonrasında ise bükbük, göğüs yayı gibi aletler alabilirsin. Halter dışında bu bahsettiklerim ve daha fazlası var hatta hiç kullanmadığım halde atlama ipi bile aldım. Düzenli bir şekilde yaparsan zamanla iyi sonuçlar alırsın.

0|0
    0|0
    • bunu denicem teşekkür ederim

• Rica ederim. Bu arada ağırlık eldiveni al, halter almasan bile iyi oluyor. Orantı verecek olursam gücün yetse bile normalde bir bükbük ile 1 dakika çalışıyorsan eldiven olduğu zaman 3, 4 dakika gideri olur. Sadece orantı verdim.

Kızlar Ne Diyor 12

• 0|1
    0|0
  • 1.5-2 litrelik şişeleri kumla doldur .istersen de islak kumla doldur daha ağir olur.o şekil kol çalışabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • Kuzenim evde çalışıyor. Barfix barı ve kum torbasıyla baya kas yaptı :D

0|0
    0|0
  • Bence evde yapma motivasyon ve örnek şart en başta.

0|0
    0|0
  • gelişmesin şu vücudunuz

hulk gibi oluyorsunuz sonra

0|0
    0|0
  • Subscribe Hakan Demiray!

0|0
    0|0
  • dumble al .

0|0
    0|0
  • vücut yapıp dışarda kaslarını şişiren erkekler çok itici oluyorlar ama söyleyim

0|0
    0|0
  • günde 200 mekik çek

0|0
    0|0
  • evde zor yaparsın

0|0
    0|0
  • ağırlık çalış

0|0
    0|0
  • Vücutsuz seni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kardeşim sen beni dinle smdi ben bir kaç yıl once şişeler ile çalısıyordm devamlı ama nasl desem tam olarak motive olamiyordum ve bende bırakıyordm sonra komple bırakmadm ara ara yapıyordm sınav mekik felan herneyse son olarak ben bayağı hırs yaptım body konusunda sabrettm ve dumbell aldm 5kg 3ay 2hafta hergün evde çalıştım kol gogs kanat baklava omuz felan inan tekrar sayılarm 150küsür dü sonra kaslarımı acayip parçaladım sonra salona yazıldm neden dersen bir yere kadar evde yapmak sonra ise ben salonda 33kgx2 dumbell ile calstm kendi ağırlığımdan yüsek calıstm yani 90 100kg sonra işte protein tozu girdi işin içine onuda kllndm amino asit bacc felan etki yapti sonra kg biraz yetersiz kaldığı için ben karbonhidrat tozu aldm bitrdm onu tabi o sırada ben spora 1,5 ay felan ara verdmşu anoyle yani gittm 10kg dumbell aldm gine evde yapip sonra salona devame decegm kardesm smdi roman yazdn dersn ama bilgn olsun evde bir yere kadar geliştrrsn protein tozuda kullancagn zaman evde spor yapark kullanırsan işe yaramaz salona yazl 1 2 ay sen ona göre karar ver...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yazın kardeşimde spor salonu bana epey uzak o yüzden ve biraz göbek var bende onu eritmem lazımmış galiba kas yapmam için dimi?

• Ne alaka göbeğin olsada kas yaparsın olmasada sana diyen kii yanlış demiş..

• şınav mekik dumbell seti ile

0|0
    0|0
  • Agirlik calismaya baslamadan once 2 ay kadar bir sure kendi vücut agirliginizla calisin. Sinav, mekik v.s. Ondan sonra hafif agirliklarla kendinize belirli bir program yapip, gun asiri calisin. Agirligin olcusunu ise su sekilde belirleyin; Misal 12 tekrarlik bir hareketin son iki tekrarinda bir zorlanma olmali.

0|0
    0|0
  • kardeşim eğer göbek varsa kilo eritmek istiyorsan yapcağın tek şey sabah aç karnına salatalık yiceksin. ve sık sık limon suyu iç her türlü faydası olur emin ol yemeğini ye tatlını ye ama limon suyu ve salatalk gercekten çok faydalı bir dene tavsiye ederim kardesim.

0|1
    0|0
  • göğüs yayı, bükbük gibi aletler sadece para kaybı arkadaşım. eğer adam gibi vucut yapmaya kararlıysan ve uzun süre hiç bırakmadan yapıcaksan bu aletleri kesin evinde bulundurmalısın.

bench sephası

2 tane ayarlanabilir dambıl demiri

Z-bar

50 kg Ağırlık

bench sephası

kapı barfiks

0|0
    0|0
  • Evde çalışırsın gelişme olur ama ters yanlış bir hareket yaparsan kas yırtılması, vücutta belli başlı sıkıntılar çıkar.

0|0
    0|0
  • dumbel, eğer istiyosan ve maddi durumun varsa protein ve karbonhidrat tozu yok eğer onsuz diyosan bol proteinli öğünler,muz ve zaman lazım.

0|0
    0|0
  • İhtiyacın olan iki şey.

dumbell ve kapı barfiksi. başlangıç olarak bunlar seni bayağı idare eder.göğüs yayı falanda alabilirsin.

0|0
    0|0
  • en basitinden dombul al

0|0
    0|0
  • Evde olmuyor dostum, olsaydı ben 1 yıldır yerimde saymazdım (en fazla fitliğini korursun)

0|0
    0|0
  • Frankenstein tarzı birşey mi hedefliyorsun.

0|0
    0|0
  • salona yazımanı onerırım illede evde yapacam dıyorsan p90x programına bır göz atmanı önerırım

0|0
    0|0
  • p90x yaparak evdeee 3 ayda :D

0|0
    0|0
  • Evde yapamazsın

0|0
    0|0
  • Şınav - mekik.

3x15 başla, aralarda 45 sn - 1dk dinlenme ver kendine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...