Sizce Arda Turanın Kosova maçında çağrılıp diger önemli maçlarda çağrılmaması garip olmadı mı?

Sizce Arda Turanın Kosova maçında çağrılıp diger önemli maçlarda çağrılmaması garip olmadı mı?

• Garip oldu
    60% (3)78% (7)71% (10)Oy Ver
  • Garip değil
    40% (2)22% (2)29% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
25gün milli takımda profosenelilk şart böyle bir bakış açısı olmalı egolar ön plana çıkmamalı konu milli takımsa külüpçülük yapmam doğru neyse onu söylemek gerekir ben buna inanırım

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunlarını şimdi çözdüler ise şimdi çağrılır. Maçın önemine göre adam oynatan adam değil Fatih Terim.

0|1
    0|0
    • 25gün

kulupcülük bu konuda yapmayacağım şu milli takımın prof. şekilde yönetilmemesi çok büyük sorun malesef haklısın

• 25gün

yok. Boştada teknik direktör yok zaten gene kaldık F. Terime :D

• 25gün

:D :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Çağırıldığı maçlarda da performansını gördük. s

0|1
    0|0
    • 25gün

o zaman kötüydü arda
      bu maçı demiyorum ama geçen iki maçtada çağrılmamalı mıydı arda sence niye böyle dedin ki

• 25gün

doğru ama F. Terimde kaprisli

• 24gün

Onlar düzgün oynasın önce. Avrupa 3. sü olduklarından beri hiç düzgün iş yaptılar mı. Hepsi milyonlar alıyor sonuç. 0.

• Terimin mabadi sıkıştı

0|0
    0|1
    • 25gün

Türk Milli Takımını Teknik Direktörü böyle laflar demeyin mk
      ölçülü yorumyapın :/

• 25gün

Ölçülü iste daha ölçülü yapym mi fatih terim 3.5 iyi mi ölçü

• 25gün

o da tam olmadı F. Terime anti pati duyabilirsin ama Milli Takım bu sonuçta biraz daha zorlasak iyi şeyler çıkar senden gibime geldi :/

• Herkesin sinyör Terim'in egosuna tabi olduğunu vurguladılar çağırmadılar, kaybeden Türk Milli Takımı oldu. Kazanan siyör Terim'in egosu old!

0|1
    0|0
    • 25gün

ego ya 3 puan verlimiyor ama :/ keşke hiç bir soruda engellemesen ya da soruları hoşuna giden ve gitmeyen diye ayrım yapmasan :D

• 25gün

Anlamadım?

• 25gün

yanlış yere yazdım kusura bakma gizli

Yükleniyor...