Her insanın aklını çelen bir kaç cümle vardır.

En sevdiğiniz kitap ve içinde geçen sevdiğiniz dizeler nelerdi ?

Oslo - Bir insan size kötülük yapıyor diye siz de yapmak zorunda degilsiniz. Unutmayın her insan kendine yakışanı yapar. Bu yüzden karakter asla tesadüf degildir.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• "dudağını sırımayı kes!" grinin elli tonu- christian. hiç de felsefik değil ama aklım başımdan gitmişti.

2|0
    0|0
    • sırımayı mı ısırmayı mı sırımak dıye bı kelıme de var merak ettıgımden sordum.

• Okumanı pek tavsiye etmem. Ilk baslarda insan hevesleniyor. .

Özellikle benim gibi bir ergen isen :(

Sonra bakıyorsun ki hep aynı cümleler.. Hep aynı senaryolar. Sadece s.ks yerleri farklı.

Hep aynı basmakalıp cümleler..

- " Ah christian, seni istiyorum "

+ " Dudagını ısırmayı kes, beni tahrik ediyorsun "

Falan fisman.

Uzun zaman önce almıstım kitabi. 2. kitabında kaldım. 3.`ye gecemedim. Ilk defa bir erotik roman okumama ragmen beni bile sıktı.

• eyvallah erotik oldugu hıc aklıma gelmemısti :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben herşeyim .! deme Ben hiçbir şeyim .! de deme..

Ben herşeye muhtacım .! deme Ben hiçbir şeye muhtaç değilim .! de deme..

Sadece "Allah" de...

(Kalp Nefs Ruh) kitabından

1|1
    1|0
  • büyük şeyler yapamayabilirsiniz ama küçük şeyleri büyük bir sevgi ile yapabilirsiniz...küçük şeyleri dert etmeyin kitabından

en sevdiğim kitaptan da yazayım:)

Allah kuluna yetmez mi?..zümer suresi,Kur'an-ı kerim

1|1
    0|0
  • kazanılan 1 doların bulunan 5 dolardan daha değerli olduğunu öğret ona..

1|1
    0|0
  • Mutsuzluk üstüne mutluluk yapamazsın,bu yıkılmış bir binanın üstüne yenisini dikmeye çalışmak gibi bir şeydir..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• " Genç bir adam gibi dövüşüyorsun, her şeyini veriyorsun. Takdire şayan ama yanlış.

Karanlık senin müttefikin sanıyorsun. Ama sen karanlığı sonradan kucakladın.

Ben onun içinde doğdum. Onun tarafından biçimlendim. Yetişkin bir adam olana dek

ışığı bile görmedim. Gölgeler sana ihanet eder; çünkü onlar bana ait..."

0|1
    0|0
  • "tanrım artık bir ateist olduğum için beni bağışla. ama nietzsche'yi okudun mu? ne kitap!"

0|1
    0|0
  • Yenebileceğin birini yendiğinde değil yenmediğinde güçlüsündür. - Tahir Tahiroğlu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...