Sizce bu durum da kim haklı ?

Bugün otobüste bir kadının çantası çalınmış.Şoför tenha bir yere çekip herkesi indirdi ve kadının herkesi aramasına müsaade etti.Otobüsün yarısı "beni ilgilendirmez , sahip çıksaydı, vaktimi çalıyorsunuz " gibilerinden tepki gösterirken diğer yarısı ise " isterse polis çağırma hakkı var bırakın arasın" dedi.

Peki sizce kim haklı.Siz olsanız nasıl bir tepki gösterirdiniz ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• şoförün öyle bir hakkı yok yapamazda zaten varsa bir sorun seyir halinde iken polise bildirir müsait bir yerde yapılması gereken yapılır...şahsen ben polis gelmeden yerimden bile kalkmam şoförle de bir konuşurum bunun kararı sende değil senin görevin polise bildirmek derim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Karakola çekmesi gerekmesi gerekirdi. Birçok kez yaşadım.

0|0
    0|1
  • Çantayı çalan kişi haklı.Çantayı çalan çoktan piston aşağı indi yapmıştır zaten .

0|1
    0|0
  • Teyze gel ilk beni arada işim, gücüm var derdim.

0|1
    0|0
  • Çantayı buldumu teyze peki ?

0|0
    0|0
    • hayır.takınma çantası imiş.çapraz da asmamış öylesine omzuna takmış.çalan gitmiştir zaten duraklardan birinde.

• Demmek ki çantasına sahip çıksın diyenler doğru söylemiş

• kadın haklı tabi...peder bir kere akbil gönderdi içinde baya para vardı,geri gelmedi diye kimseyi indirtmedi otobüsten :D

0|0
    0|0
  • Küfürü basardım. Sonuçta ben bir yere gitmeye çalışıyorum, bir işe gitmeye çalışıyorum ve bu saçma durum bana engel oluyor. Çanta otobüste birinin üzerinde çıkmazsa yüzüne tükürürdüm.

0|0
    0|0
  • karakola çekmesini isterdim nitekim kanuni haktır ve şöförün yapması gerekende odur

0|0
    0|0
  • cantayı alan inmiştir coktan

0|0
    0|0
  • arasın kadıncağız.belki emekli aylığı vardı içinde.

0|0
    0|0
  • polisi çağırma hakkı var arıyabilir.

0|0
    0|0
  • bırakın arasın derim napacan ki

0|0
    0|0
  • Otobüste kadın koskoca çantayı çaldırıyorsa intihar etsin

0|0
    0|0
  • bence arama hakkı var. sonuçta çanta çalınmış önemli şeyler olabilir içinde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bırakın arasın diyenlerden olurdum

0|0
    0|0
  • polis çağırın derdim

0|0
    0|0
  • Herkesi indirip arama hakkı yok

0|1
    0|0