Derbiyi kim kazanır? GS mi? Fener mi?

Hafta sonu önemli bir derbi var. Gs düşüşte fenerbahçe form tutmaya başladı ve kadıköyde genelde bizi yeniyorlar :) sonuç ne olur sizce

• Galatasaray kazanır
    55% (6)37% (11)41% (17)Oy Ver
  • Fenerbahçe kazanır
    45% (5)50% (15)49% (20)Oy Ver
  • Berabere biter
    0% (0)13% (4)10% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
27gün Fanatik Gsliyim ama bence fener yener bir şekilde. Ama Taraftar baskısı ama hakemler yardımı.
26gün görcez bakalim :)

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi Galatasaraylıyız diye de, abartmanın lüzumu yok.
    Fenerbahçe bu maçın favorisi olarak görünüyor. Çünkü malum Kadıköy falan.
    Ha Galatasaray'a inancım tam. Ama şansımız orda dönecek gibi gelmiyor.
    Skor veriyorum beraberlik oynanır bu maça. 1-1.
    Beraberliğe sevinecekte değilim yani. 0-0 / 1-1 gibi skorlar ama hiç oynanmamış maç gibi geliyor.
    Hayırlısı olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnş Galatasaray yener bir Galatasaray'lı olarak ama son haftalardaki düşüşümüz onlarınd açıkışı ortada yinede kora kor bir mücadele bekliyorum ama saha avantajı önemli etken oluyor inş 3 puanı hanemize yansıtırız ama kolay değil buda açık beraberlik kötü sonuç olmaz şu aşamada diye düşünüyorum ama fb kazanmak isteyecektir Galatasaray'da istesede kaznamayı deplasmanda daha temkinli oynayacaktır.

0|1
    0|3
    • 27gün

Yakaladım seni !
      Güncelleme güzel ama bütün pisliklerimizi ortaya çıkarmış. Her maç şike yapan bir takım olarak biz bu maçta da şike yapacağımızı iyi bilmiş.
      Gerçekten komik değil mi :D

• 27gün

Güncelleme.

• 27gün

@My0neS Benmi sordum soruyuda yakaladım seni diyorsun ona dikkat bile etmemiştim :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• Berabere diyen 1 kişi varmış Fenerbahçeli olduğumdan ve biraz bariz olduğundan "şu anlık" Fenerbahçe dedim yoksa Beraberlik ihtimali %40 ise yenme ihtimalide %59 dur yani çok net yener demek hata olur çünkü GS hazırlanacak maça ve boş bir takım değil. Ama yenme ihtimali gerçekten %1 ama sürpizlere açık bir spordur futbol. Yani yenerse kaç yıllık olayı bozmuş olacak büyük sevinç ve moral olacaktır GS adına.
    Güncellemen tamamen saçmalık. Kusura bakma yani kendinde farkındasındır umarım farkında değilsen kesinlikle hoş değil kötü bir şeyde söylemek istemiyorum. Konu için teşekkürler.

0|1
    0|1
  • Maalesef fener

0|3
    0|0
  • Fener alır bence

0|3
    0|0
  • Güncellemeni atmasaydın sana helal derdim soruna cevaba gelince Kadıköy için öğrenilmiş çaresizliğin, z var ve hiç bir maçı hakem desteği ile kazanmadı ga ye karşı Fenerbahçe

0|1
    0|2
    • 27gün

haklısın evet 2 sene önce 2-1 yendiğiniz maçta gs nin verilmeyen golünün ofsayt olmadığını ve webonun 2 golünde de net faul olduğunu tüm hakemler söylediği halde değil mi. Bu sadece hatırladığım

• 27gün

Yani 2 sene öncesine takan adamlar var ya. Gram Fenerbahçeliysen kardeşini dinle ve sinirlenme cevap dahi verme güncelleme saçma malum ama böyle güncelleme yapan birine pişman değilse gerçekten komik olur cevap yazmak. Şimdi çıkıp sende GS şöyle böyle hakem makem dersen kendini küçük düşürmüş olursun. Kim ne derse desin.

• 27gün

@My0neS önce bir düşünerek konuş. hiçbir maçı hakemle kazanmadı derse bende sadece bir örnek veririm. bunda sorun edecek ne var. yani cevap vermicem çünkü cevap verdikçe uzuyor polemik halini alıyor. yorumunu yapar geçersiniz seviyeli bir şekilde. polemik tartışma moduna sokmayın olayları

• Her sene aynı soru aynı cevap aynı sonuç

0|1
    0|1
  • Doğru bir oyun ile Galatasaray'in puan ya da puanlarla ayrılacağını düşünüyorum.

0|1
    0|1
  • Galatasaray kaZanır diyenlerin umudundan istiyorum..

0|1
    0|0
  • Dur len daha 12 gun var. d

0|1
    0|0
  • gs bence buyuk bır sansla alır

0|1
    0|1
  • Futbol tarihini bilenler iyi bilir ne zaman sallantıda olsak, sıkıntılı zamanlar geçirsek, çıkışa geçmek için camiayı kilitleyecek bir galibiyete ihtiyacımız olsa kadıköy'deki gs maçı imdadımıza yetişir. Bu sezon hiç bir maçta %70 doluluk oranı yakalamayan takımımın, biletlerin daha taraftar kart satışına bile çıkmadan neredeyse tükenmesi de bunu gösteriyor.

0|1
    0|0
  • 2 hafta sonra şu an milli aradayız
    maça gelirsek Cim Bomyener bunun aksini iddiaeden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

0|1
    0|2
    • 27gün

eig maç gününe kadar kimseye verme zünkü o eig ben alacağım
      bak burdan yazıyorum Cim Bom riekerink ile bu sefer yenecek

• 27gün

her an her şey olabilir erken konuşma diyorum yinede çünkü burda beşiktaşlılarda böyle konuştu önce süper kupada madara ettik sonrada ligde az kalsın madara ediyorduk yine diyorum bu sene kadıköyde enteresan bir maç olabilir yeneceğimizi dü=şünüyorum genelde yanılmam özeliyip görelim kardeş ne diyim

• 27gün

Beraberliği bile senin hanene sayıyorum

Yükleniyor...