Eğer çok becerikli bir yazar olsaydın ve yazdığın kitabın 100bin satması garanti olsaydı hangi konuda yazardın

Eğer çok becerikli bir yazar olsaydın ve yazdığın kitabın 100bin satması garanti olsaydı hangi konuda yazardın?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlak anlayışı tabular ,erdem ,mantık ve ilişkileri içeren bir kitap yazardım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yazmayı severim.

Hatta daha önce hayal meyal düsünmedim de degil yazarlık isini.. Arada düsünürdüm acaba benden yazar olur mu diye.

Ama sonra baktım ki olucak is gibi degil. Cok zor.

Cok yaratıcılık, cok emek, cok farklı düsünebilmek gerektigini anladım..

Herkezin yapabilecegi ve katlanabilecegi birsey olmadıgını anladım.

Yazmayı sevmeme ragmen hic düsünmemistim yazar olursam ne tür kitaplar yazarım diye..

Simdi düsündüm de, sanırım kendi hikayelerimi yazardım. Kendi uydurmus oldugum hikayeleri bir roman gibi yazardım..

Ama kitaplarımdan birini de kesinlikle `Kisilik` ile ilgili yazardım. Her ne kadar bilemesem de (Insan kendi benligini nasıl olusturur, Kendi benligimizi biz mi belirleriz yoksa aslında benlik dedigimiz sey baskalarına benzemeye calıstıgımız karakterimiz midir?) cevaplarını birseyler karalamaya calısırdım..

1|0
    0|0
  • Dram üzerine olurdu sanırım. Malum son zamanlarda doğu ve orta doğu kan ağlıyor. Onları işlerdim tüm gerçekçiliğiyle

1|0
    0|0
  • 3 farklı konu ve 3 farklı kitap olabilir 33'er bin satsa kafi.Gömlek-kapri uyumu,Geyik muhabbeti,ve egzotik tatlılar olabilir.

1|0
    0|0
  • zamanda yolculuk

1|0
    0|0
  • konusunu bilmiyomda ismi fuck the system olurdu ya da sistemin açıkları falan işte politik bişey yani :D

1|0
    0|0
  • fantastik.

Liah'ın Mirası

Kral Sepiroth

Son Çağrı: Kan kızılı

(hepsi şu an geldi aklıma :P)

1|0
    0|0
  • republic clone commandos

1|0
    0|0
  • EMPATİ hakkında yazardım.

1|0
    0|0
  • Dünya siyaseti...

1|0
    0|0
  • Bir tarihci olarak yakın dönem siyasal yazardım

1|0
    0|0
  • Felsefi bir yazı yazardım. Fakat çok satmaz eminim. 3. sınıfta denemelere başlayacağım.

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu olurdu.

1|0
    0|0
  • kadınları anlama rehberi.GERÇEKTEN ÇOK TUTARDI.

0|0
    0|0
  • Madem 100 bin tane satıcağına eminim niye yazıyım işsizmiyim ben :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• reankarnasyon olmuş hayatlar.

1|0
    0|0
  • Her ne kadar pucca'nın kitaplarını sevmesem de o tür kitaplar yazardım dizüstü edebiyat dedikleri türden, ergenler bu tür kitaplara çok meraklı sanırım, satışlar 100bini geçtiğine göre,

1|0
    0|0
  • politika,ekonomi, siyaset

1|0
    0|0
  • bir kız varmış iki kişiye deli gibi aşıkmış ama bunlardan biri kız biri erkekmiş ve onları idare edicem diye garip garip olaylar yaşıyormuş asfas :D

Kitap konusu hakkında bir şey soruldu mu hep saçmalıyorum ben ya :D

1|0
    0|0
    • Bu kitabı alan 100bin kişiye acırım :D

• grinin elli tonunu okumasını herkes biliyor bayıla bayıla bunun ne farkı var şimdi :D

• "fuck you bitches" yazardım her satırda. madem 100 bin satılcak kesin olarak. kendim kasmaya gerek yok konusuyla falan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...