Süper lig de hakem kavgaları erken başlamadımı?

hakem hatalarının salvoları atılmaya başladı şampiyon tabiki kartalım olacak ama şu piyonlar neden konuşuyor.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları başarısızlıklarını çamur atarak gidermeye çalışıyor

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlar alışmış tabi Beşiktaş in hakkinin yenildiği o malum senelere...
    Fb ve gs lehlerine yapılan hakem hatalarını köşeye bırakıp trabzonun hakkını savunuyor ya gelde gülme :)

Beşiktaş in iyi oyununu hazmedememek bu konuda çok etkili. Son yıllarda en iyi oynayan hak eden takım Beşiktaş tir , aksini iddia edecek babayiğit var mı

0|1
    0|2
  • Hakemlerin kasten yaptığını söyleyen kişiler veya başka takımlara hakaret olsun şike olsun bilmem ne saçma sapan şeyler konuşan adamlar küçük adamlardır.
    Ben bir Fenerbahçeli olarak ne Galatasaraya ne Beşiktaşa ne de Trabzonspora hakemi satın almış veya o tarz ima da bulunan biri kesinlikle değilim hatta hakem sayesinde ne maçlar kazanıldı açık ara hiç birine de sesimi çıkarmadım. Açıkçası hakemlerin kendi hataları futbol da bazı kötü niyetli taraftarların karşı takımlara yaptığı suçlamaları gündeme getirmesini sağlıyor.
    Ve benim gibi sabırlı veya denilenleri takmayan türden biri değilseniz sizi de o kötü tartışmalara sokarak düşmanlık edindirmeye çalışıyorlar. Uyanın arkanızdan gülmeyelim diyorum ben bu arkadaşlara çünkü oyuna gelen adamın kötü niyetli adamdan farkı yoktur bu konularda. Çünkü ikiside aynı muhabbeti etmeye başlıyorlar.

0|0
    0|1
  • kargayı hakemler yüksekten uçıurmaya başaldı.
    evet haklısın hakem kavgaları erken başladı kargalar yüksekten uçmaya başladı çünkü.

0|1
    0|2
Yükleniyor...