Sevgının bıttıgı,saygının kaldıgı yerde ılıskının devam etmesı dogru mu?

Erkek arkadasımla 5 yıldır beraberız.ılıskımızın 2.senesınde erkek arkadasım ıflas ettı.maddı durumu cok cok ıyıydı.ama ben asla maddıyatına bakmadım.elını kalbının uzerıne koydum.senınleym her zaman dedım.cok cok zor gunler gecırdık.erkek arkadasım bu yuzden benı kaybetmek ıstemıyor.cıddı dusunuyoruz ama bı turlu denklestremedk.ama bu sene sankı hıcbr sene gıbı degıl.eskısı gıbı degılım.ama hanı asla ayrılamamda.sadece sevgım aynı olcude degıl.saygımız aynı..sızce ayrılma soz konusu olmalımı? Bu 5 seneyı heba etmemelımıyım? Evlılıgıde dusunyr cnku.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden heyecan bittiyse iyice bir düşünseniz iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şunu kendine sor. Mutlu olacak mısın? olacaksan düşünme... Ama aklında en ufak bir soru işareti bile varsa vazgeç. çünkü evlenmek 2 hayatı birleştirmektir.. eğer emin değilsen 5 yılı heba etmemek için tüm hayatını heba etme..

0|0
    0|0
  • aşk nedir sence aşk kalıcımı bitmezmi sanıyorsun herşeyin bir sonu olduğu hgibi aşkında bir sonu var ama asıl mesele saygı işte evliliklerde aşk ölsede saygı sevgi değilmi devamının nedeni

0|0
    0|0
  • ıçıinız de bır bırınıze karşı saygı kalmadıysa evlenmenın bı anlamı yok evlendık ten son ra Daha da kötü olacak ben ce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgi bitmemiştir heyecan bitmiştir bence o da yeni olmayan hiçbi şeyde zaten bulunmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...