Fenerbahçe devre arası transfer haberi?

Gidecekler: Fernandao Emenike bu 2 futbolcu içinde çinden teklif var özellikle emenike için 12 milyon euro gibi rakamlar söyleniyor muhteşem.

Ahmet Ercanlar : Ocak Ayında 3-4 Futbolcu Transfer Edilecek. 1-2 Tanesi Orta Saha Olacak. Hareketli Bir Transfer Dönemi Bizi Bekliyor.
Gelmesi gündemde futbolcular: Sosa- Ben Arfa- Depay - oscar romero. Cesc Fabregas.

Gelmesi muhtemel futbolculardan hangileri gelirse yararlı olur ilaç gibi gelir. depay dışındaki diyer isimler hep ofansif orta saha, depay sadece sol açık. depay aslında pek lazım değil ama hocanın eski öğrencisi lens gibi hoca istediği için alınmaya çalışılacak.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Depayı Fenerbahçe bile transfer edemez hem para yönünden hemde lig yönünden. Zaten artık sadece klüp geliriyle transfer yapılıyor ki yine Fenerbahçe en zengin takım olacaktır sponsor farklarıyla ama Depay hayal genç ve şu an dünyanın en iyi 20 oyuncusundan biri.
    Fabregas da gelmez zaten iyi değil artık Chelsea zor başa çıkıyor. Oscar Romero genç ve ofansif orta saha ve açıkta oynuyor hem sakatlara karşı bir yedek hemde kendi mevkisi olurda gereksizde olabilir.
    Sosa 31 yaşında hiç gerek yok onun yerine Alper Salih oynasa daha iyi zaten Persie var. Emenike satarak kâr gelse de Emenike çok tehlikeli oyuncu satmak hata olabilir disiplin sorunu çıkarırsa. Sowun alternatif olabileceği kişi gerekir. Fernandao kesin gitmeli 5 milyondan fazla verirlerse satılsın çünkü sakattı bu sezon şansız ama alternatifide çoktu. Bence sol bek alternatif lazım ismail volkan alternatifi çünkü.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben arfa eski formuna kavusucaksa gelsin yoksa oscar romero gelsin. Depayı sevmesekte çok iyi bu oyuncu advoocatla birlikte müthiş bir form yakalayabilir. Fabregası bilmiyorum para için mi yoksa oynamak için mi gelir.

0|0
    0|0
  • Depay ı gs dan görmüşler:) fabregas gelmez

0|0
    0|0
    • Depayı Fenerbahçe dahi satın alamaz bırak GS'yi bu adamı bir araştır fabregas yanında komik durur depayın.

• Kalite dersen Barça tabi ki ezer ilk 11 ile ama bütün adamlar dünya yıldızı MU'da.

• @My0neS inter leicester in ne haddine zaten :) benfica neden olmasın. bu ara formsuz sanrm mourinho boşu boşuna bu kadar yedek bırakmaz geçen senelerde fırtına gibi esen adam yok şaşıyorum. buakşam milli takmda oynadı. manu süper bir kadro oldu 11 ile değil 24 kişilik olarak hala etksini gösteremedi mourinho yıldız kadroyu kuramadı oturtamadı belliki. beklenen , beklediğim farklı galibiyet birçok maçta güzel oyunlar olmasıdr şu an bunun çok ötesinde ligde bu halde olmaz uefada İstanbul'da fb bir 4-5 daha atar zoryaya da 3-4 atar yollardı. öyle olmadı maalesef

• Sosa bunların içinde tek geçerim çünkü ligi yakından tanıyor uyum sorunu olmaz

0|0
    0|0
  • Fabregas depay hmm o kadar para sacip da basarili olamayan tek takim fb sanirim gecen sene de dunya yildizlari almisti sozde ama gsyi kadikoyde yenmek disinda büyük bir basarisini goremiyorum harcanan paralarla kiyaslaninca :)

0|1
    0|0
  • Fırat Aydınus u elde tutalım yeter

0|1
    0|1
    • beşiktaşın transfer politikası bize göre değil kardeş.

• Böyle insan dışı varlıklar futbolun içine ediyor ve beşiktaşlı bir hakemi Fenerbahçeli göstererek cahilce komik duruma düşüyorlar bir de gizli kullanıcı :)
      Yani ne diyelim korkak ufak bir çocuk 18 den banlatayım şunu en iyisi.
      Ama Fenerbahçe her daim dedikodu oluyor o hoşuma gidiyor iyice Türkiyeyi ipe dizmeye başladık herkes Fenerbahçe diyor başka bir şey demiyor. Ulu takım Fenerbahçe.

• Konya maçı ve daha önceki derbilerde fener e emeği çok nankörlük yapmayın

Yükleniyor...