Okul takımındayım ama?

Arkadaşlar basketbol takımındayım ve yakında maçlar başlayacak.. Şimdi benim özgüvenim çok eksik iyi oynamama rağmen ve daha önce böyle okullar arasi bir turnuvada oynamadım hep sokakta normal sahalarda oynadım çok tedirginim bu yüzden ama kendimi de göstermek istiyorum nasıl geçer bu?

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet heyecanlısın tedirginsin ama sen zaten basketbolu oynuyorsun yine öyle arkadaşlarınla eğlencesine oynar gibi mçtada oyna yani öyle düşün kasma kendini. Stres yaparsan iyi oynasanda macta oynayamazsın Rahat olmaya çalış, bunu yapabilirsin başkaları yapabiliuorsa sende yaparsın

0|1
    0|0
    • 25gün

İnşallah ya çok teşekkür ederim

• 25gün

İnşallah gönlünce olsun :) Rica ederim aana bağlı bu benim yapabileceğm ya da kimsenin yapabileceği bisey yok malesef kendine güven sakinleş maçına odaklan.. :)

• 25gün

Tabiki her şey bende bitecek sürekli kendimi motive edicem gerekirse kendime bağırır çağırırm ya :D

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk bir kaç dakika herkeste olur
    sonra geçer

0|1
    0|0
    • 25gün

Aynen ama işte iyi oynadığın halde kendini gösterememek koyar adama

• Yok be bende heyecanlıyımdır badminton turnuvalarına katılmışlığım vardı 5-6 sene oldu herhalde. Başta heyecanlısın sonra geçiyor ama heyecandan çok sitresli oynamak yoruyor takımın en iyisi sayılabilecek potansiyeldeydim en zayıf elemanlarını 5-6 farkla yendim karşı takımın sayı vermeyeceğim adama. Futbolda da okul da çok heyecanlanmıştım eskiden. Maç öncesi falan bir de stoperim bazen bek veya orta sahaya yakında oynarım ama o heyecanlan girdim maça falan geçmedi bir türlü başlar da ataklarda kesip taca yolluyorum ama havada sıkıntılı sonra bir kornerde benim hatamdan gol yedik 3-1 yenilmiştik tamamen stresten heyecan bir şey değil yani sitres önemli ama ondan sonra rahat oynadım bir kere tokatlanınca :)

0|0
    0|0
    • 25gün

Badmintonda ilk rakibim zayıf diye yenmiştim. Stresli olmamaya çalış dostum özellikle futbol basket gibi efor isteyen oyunlarda tek hatalar sıkıntı olabiliyor. Basket daha yoruyor ama tek hata çok farketmez de çok fazla hata yaparsın stresle. Basketbol maceram yok maalesef. Arkam dönük üçlük atmışlığım varda takıma sokmamışlardı :(

• kendini rahatlatıcak şeyler yap insan içine çık biraz özgüvenin gelsin

0|1
    0|0
    • 25gün

Asosyal de değilim ki kardeş

• 25gün

değilsinde yani yapılacak başka bişe yokki arkadaşlarınla takılacan keyif aldığın şeyleri yap yani

• Göster kendini at üçlükleri

0|0
    0|0
  • Salonla sokak ayni olmuyor tedirgin olman nornal ben de lisede okul takimindaydim normalde iyi oynamama ragmen turnuvada 1 basket atabildim 😀 sana tavsiyem maclara kadar sadece salonda calisman ve takimla calisman o salon boyutuna pozisyon almaya falan alis simdiden

0|1
    0|0
Yükleniyor...