105 kilo ile egzersizler yapilmalimi?

Zayifliyorum ama egzersiz yapmalimiym bir zarari olurmu. Simdilik sadece kosubandinda 45 dk 1 saat tempolu yuruyorum. Squat plank vs vs yapsam olurmu? Bir kotu yani olurmu nebiliym hic bilgim yok spor konusunda. ?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 105 kilo masallah. Allah yardimcin olsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kensini fazla kasmadan yapabilirsin, olabildiğince koş hiç durma koşarken kalbin yerinden çıksın o zamana cayır cayır yağ yakımı olur, bide akşam az ye karbonhidratı düşür protein ve sebze ağırlıklı beslen bol su iç, vücuttaki suyu atmak için maydanoz suyunu kaynat iç tadı kötü ama göbeğin incelir

0|0
    0|0
  • Kardeşim Sabahları Aç karnına Limon Suyu içmelisin bir bardak sade içemiyorsan greyfurt suyuyla iç ben atomcuda calışıyordum eskıden bır musteri ayda 12 kilo verdi

0|1
    0|0
  • benimle kilon ayni ben yapiyosam sende yaparsin sjsj

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki ne kadar cok yaparsan o kadar cok kalori harcarsın dolayısıyla daha çok zayiflarsin

0|1
    0|0
  • zaten başlangıçta yaptığın hareketler ısınma hareketleri nabzını yükselten yağ yakımına yardımcı şeyler, herhangi bir sağlık problemin yoksa plates squat yapabilirsin sorun teşkil etmez

0|0
    0|0
    • 27gün

Tesekkurler

• 27gün

105 kilo için pilates çok zor zaten hocalar tavsiye etmez. Pilateste esneklik şart. Sıkı bir cardio ya ihtiyacı var öncelik tabi ki yeme içmene direkt dikkt etmelisin.

• cok srunu grdum sonunda geldim yapilmali ama

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar yapmadigin kabahat. antrenman ile yaglarini inceltmelisin

0|0
    0|0
  • en azından yuru

0|0
    0|0
  • yap zayıflarsın canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hocan veya diyetisyenin ne diyorsa onu yap burdaki insanların fikrine kapılıp yanlış yönlendirme kendini sakın

0|0
    0|0
  • tabi ki yapmalısın sarkarsın yoksa

0|0
    0|0
Yükleniyor...