Araç sahipleri aracınızla son..!

Ford focus tdcim var kalkıştada pek çok kişiyi tokatlayan biri olarak söylüyorum ki bu arabayı merso ve bmv M serileri dışında gazını almış sol şeritte otobanda daha sollayanını görmedi hatta onlar bile zar zor solladı diyebilirim..sadece geçen gün transporter vardı bir..ibrem 220de olmasına rağmen yanımdan ayrılmadı ama fazla dayanamadı onuda ayırdım..araba 2011 ford focus tdci fır. gri..sizce bu araba çokmu iyi ve bu arabayı geçecek arabanın en az hangi model ve ne beygirde olması Lazım..ışıkta gti pejolarla 105-106-206 ve 308 gti gibi arabalarla kalkıyorum hatta birçoğunu ayırıyorum..benim arabamı çok açılmış yoksa hep focuslar böylemi..

birde Aracınızla en son kaç km hız yaptınız ve marka model ve beygirine kdr tükettiği yakıta kdr söylermisiniz..?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• walla hacı gel buraya :) opel insignia 1.6 trbo (180 beygir) kalkısta görürsün bir başkada sanmıorum 2.0 motor passat 2012 model kalkarken yan yana gordu okadar sonra gelemedi bile peşimzden :)

0|0
    0|0
    • zaten anca o geçer..focusla inan şu beygirli 150-160 beygirlere aman vermiyom..focus çok pis biraz zorlar ama geçersin..

• ben en fazla daha biraz önce 130 yaptım radar işarati gördüm hemen yavaşladım :D diğer bilgileride vereyim hemen dacia sandero stepway 1461cc 90 beygir 200 lira dizel aldım toplam 670 km 800 km olacak galiba oda 25 kuruş falan oluyor galiba

0|0
    0|0
    • iyi fena değil bu arada Logan kaç basıyor..dur tahmin edeyim 160 falan basar heralde belki 170 resimde ilginçlik var o yabancuı çizgi film kahramanı ve Türkler gibi sünnet kıyafetleri giyinmiş..tukaşi ilginç..

• aman yapma zaten hız iyi birşey değil efendi gibi gitmek daha iyi senin araban sonuçta ben gidiyorum ama otobanlarda..bu arada tukaşinin kirvesini merak ettim :))

• yok abi yapmam ben zaten setlerden trafikten hız falan yapılmıyo bende tem otoyoluna bağlantı yolunda yaptım zaten yol tenhaydı püfür püfür gittim :D valla onu bilmiyorum be abi :(

Yükleniyor...