Sevmediğiniz biriyle niye çıkarsınız ki?

hadi erkekleri anladık işleri görülsün vakit geçsin vs.. dışarda görüyorum hareketlerden bile anlaşılıyo sevmedikleri. yakın arkadaşlarım var mesela sevmiyorum ki diyolar .ee ne halt yemeye çıkıyosun ozaman ? kızlar cevap versin özellikle yakın arkadaşlarla çıkanlar mı arasınız. kendi yakın arkadaşının eski sevgilisiyle çıkanlarımı hepsi var kimse demiyoki ya başka adam mı kalmadı ya da sen kızsın adın çıkar sevmiyosan ne işin var elalemin oğluyula ?

ben arkadaşıma bunu söyledim ayda bir sevgili değiştirdiği için tartıştık sizce yanlışmı yaptım haksızmıyım ?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• bence tam olarak Kesinlikle HAKLISIN kardeşim. bende böyle konuları hiç sevmiyorum. one ya tişört gibi erkek değiştiriyolar. sen kızsın ya. erkekler tamam zevk kızlarla eğlenemk hoşlartına gidiyo salaklar ama ya onlarla çıkanlara ne demeli kızım sevmiyosan niye çıkıyosun niye insanın kalbiyle ruhuyla oynuyosun bırak elinde sonunda birini seversin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adınızı benimle çıkartmak için başvurularınızı bekliyorum.

Bikinili boydan bir resim ile katılım sağlanmaktadır.

Deniz Akkaya; Ben herdaimi tercih ettim, hayatı yeniden keşfettim!

Peki ya sen? :))

1|0
    0|0
  • erkekleri anladık nasıl söz kızlara bak asıl sırf cinsel açlıklarını gidermek için birileriyle çıkıyorlar siz daha düşkünsünüz bu meseleye bir yere konsere falan bile gidince kızlar bize resmen sarkıntılık yapıyorlar bizden daha fenalar

1|0
    0|0
  • sanane niye arkadaşınla bu konu yüzünden tartısıyorsun? milletin derdi seni mi gerdi? isteyen sevmediğiyle çıkar da her haltı da yer, sana ne oluyor?

0|0
    0|0
    • yakın arkadşm sonçta bir kaşr damgası yese hoşuma gitmez doğal olarak uyarmaktamı suç

• bence haklısın bu bizim kültürümüzce ve dinimizce doğru değil insan bence 1 kere sevmeli sevincede sonuna kadar gitmeli onla bunla vakit geçirmek bizi hoş kılmaz o vakitleri daha kıymetli bir şekilde değerlendirmeliyiz..

0|0
    0|0
  • Sevgili sanki bir aksesuar gibi oldu onu üstüne takmadımı eksık hissediyor kendini.

0|0
    0|0
  • alan memnun satan memnun, çok da takılma sen

0|0
    0|0
  • Hayatimdan sanane ki?

0|0
    0|0
    • soruyu okumadan yazdın sanırım ben bunları arkadaşıma söyledim tartıştık.yanlışmı yaptım ! soru bu

• Ben önüme gelenle çıkmıyorum.

Yada şöyle söyliyim önüme gelenler benimle çıkmıyor :((

• hayırlısı olsun inşallahh

• "Kadınlar sevmediği bir erkekle aynı sokakta bile yürümez" derler, demek yalan derlermiş haa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim en yakın arkadaşımın bir sevgilisi var. Kızla ne zaman yalnız kalsak sevmiyorum diyor.. Çocuğun yanında gayet mutlu gayet masum şirin rolleri. Valla içten pazarlıkçı bu kızD

0|0
    0|0
Yükleniyor...