Arabasıyla hava atan erkekler

kızlar size soruyorum arabalarıyla ilgi çekmeye çalışan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz hep en iyi arabalara bindim ama hiç böyle bir kaygım olmadı tam tersi ama bazı kızlar arabamı gördükten sonra daha farklı davrandıklarını gördüm siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?arkadaşlarımdan bazılarının tek güvendikleri şey arabaları kendine güvenmiyorlar düşüncelerinizi alıyım ama samimi olun lütfen

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birde 2, 3 bin Tl değerinde arabaya binip, son ses müziği açıp, üstüne pencereyi sonuna kadar açıp sol kolunu dışarıya atanlar yok mu, adamı çıldırtır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence insanlar arabayla tavlanamz yani nevar varsa var bunu sana aldıran Allah. yani hava almanın ne luzumu var anlamıyorum bence hiç güzel bişey değil .

0|0
    0|0
    • evet bende öyle düşünüyorum ama kızların hareketleri değişiyo iyi bir araban olduğunu görünce

• Benim hiç ilgimi çekmiyo hatta çoğu kez gerizekalı dediğim oluyo. Ama var yani arabaya tav olan kızlar anlıyomuyum hayır

0|0
    0|0
  • Görmemiş kro derim

0|0
    0|0
  • en sinir olduğum şeylerden biri tabi erkeklerinde böyle davranmasında kadınlarında etkisi var malesef şahsen çok gıcık oluyorum bu tiplere onlara yüz verenlerede

0|0
    0|0
  • İlgi çekmeyi başarabiliyorlar mı bilmiyorum ama itici görünüyorlar bence. benim arabam olsa ben de hava atarım o ayrı

0|0
    0|0
    • evet biliyorum ama birde hava atmasan bile görüp ilgisini çeken kızlar var cidden

Erkekler Ne Diyor 2

• Arabayı bağırtıyorlar ya bir de, işte ona sinir oluyorum :/

0|0
    0|0
  • bi arabası var ite, arabayı çıkar, eriye hava kalmıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...