Trabzon'dan Orman'a tepki! Ne düşünüyorsunuz?

fikret Orman bu açıklamasını şaşırtıcı buldum çünkü 10 kişi bile oynasan nerden kimden nasıl bir güvence aldın ki böyle konuşabiliyorsun yani? Şaşırtıcı geldi bu açıklaması. İnsan, rakibinin Kırmızı Kartı verilmemiş , penaltısı verilmemiş insan bir susar utanır erdemli davranır ama bu açıklamalarından anlaşılıyor ki böyle bir anlayışı yok fikret ormanın. TS Başkanı Muharrem Ustanında maç sonunda bu tiyatroya gerek yoktu açıklamasıda manidar gelmişti zaten. Trabzon'dan Orman'a tepki! Ne düşünüyorsunuz?

link

Güncellemeler:
27gün Q7nin özrünü olayı yumuşatmak için yapılmış Q7 nin kulağına özür diye fısıldanmış bir olay yoksa Q7 çıkıp böyle yapısı gereği özür dileyecek bir futbolcu değil. Ayrıca yaptığı rakibinin ayağına yaptüığı müdahele ağırdır ama futbolun içinde gördügümüz pozisyonlardır. Kimse çıkıp birbirinden twtter üzerinden özür dilediğini pek duymadık. Ama bu şekilde bile olsa özür dilediği için nezaket geregi taraflar iyiniyet bildirmiştir. Bunlar var diye saha içindeki yanlışları konuşmayalım mı üstünü örtelim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklıdır Trabzonspor yönetimi. Fikret Orman kendi yüzünü belli etmeye başladı sanırım takım kötü giderken rakiplerine göre mülayim biri olarak duruyordu şimdi takım iyi onada bir güven geldi oda bir değişti benim sadece olaylarına girdi hızlı çıkan hızlı düşermiş derler haberleri olsun sonra Beşiktaş başını çok yerdne yere vurur geçen sene 1 tık bu sene sihirli deynek bjk üzerinde ama ortada Galatasaray ve Fenerbahçe gibi Türkiye'nin 2 devi markası var bu tavırları bjkye birşey kaznadırmaz aksine kaybettirir bunu kısa vade için söylemiyorum uzun yarışta hadi bu senede oldun sonra 8 yıl beklersin 15 şampiyonlukta benden söylemesi.

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Stat koordinatoru ne diyor dikkat edeceğinize , müdahaleye maruz kalan adamın Beşiktaş taraftarına ve quaresmaya teşekkürünü dinleyin, başkanı yardımcısını dinleyin

Trabzonspor 2. Başkanı Önder Bülbüloğlu:
    "Beşiktaş, Avrupa'da da yenilgisiz ilerliyor. Orada da hakemler mi koruyor? Bu haksızlığı yapamam! Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Beşiktaş'ın başarısı gölgelenemez!"

Yusuf Erdoğan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında, "Öncelikle Beşiktaş taraftarına çok teşekkür ederim geçmiş olsun mesajları için ve Quaresma ya da soyunma odasına gelip daha sonrada sosyal meydadan özür mesajı cok ince bir davranıştı Allaha çok şükür verilmiş sadakamız varmış Allah beterinden saklasın herkese tekrar çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
    Trabzonun 3 belki 4 isabetli şutu var etkili 1i bizde aboubakar 10 tane karsı karsıya atamadı o kadar erken 2-0 olmasaydı daha da yüklenip yine parçalardık

0|2
    0|6
  • Biride çıkıp demiyor ki Trabzon ne oynadı. aboubakar malı 3-0 yapsa maç uzaya gidecek tarihi fark olacak 2-1 bitti diye millet sanıyor ki kafa kafaya maç oldu. Hep bu Aboubakar yüzünden.

0|3
    0|1
    • 27gün

2-1 den sonra 2-2 lik pozisyonuda buldu kötü vuruşla kaleciye gitti top

• 27gün

Haklısın kardeşimde o maç 100 kere oynansa birini bile kazanamaz Trabzon. Hakkı yenmişmidir evet. Kırmızı vr penaltı. Ama asla maçı kazanacak bir durum göremedim ben. Kontrol beşiktaştaydı. 10 kişide olsa drğişmezdi.

• 27gün

bu da bir yorum ama maçın seyrinde 1 kişi eksik oynamak büyük zaafiyettir hiç belli olmaz yinede belkide beraberlikte çıkabilirdi hiç birimiz bilemeyiz oynanmadan sadece tahmn yürütüyoruz burda

• Aga pozisyon kırmızı kart eyvallah da 10 kişi kalacak Beşiktaşı yenebilecek futbol mu oynadı ts. Hepsini geç ilk yanlış karar mı bu? Yıllarca Beşiktaş hakemlerden neler çekti. Kaç maçımız katledildi bu şekilde. Ts haksızlığa ses çıkarmak istiyorsa elinden alınan şampiyonluğun peşine düşsün. Diğer kulüplerin olaya atlaması tamamen saçma zaten. Beşiktaş'ın oynadığı futbol ortada. Herkes kendi takımına baksın önce

0|2
    0|1
    • 27gün

elinden çalınan şampiyonlugunun peşine düşşün ama beşiktaşın kendilsine yaptığı haksızlığa sesini mi çıkarmasın diyorsun onu tam anlamadım :D
      ya da bu yorum sana ait tabi beşiktaş hakemlerden çok çekmiş diye bu pozisyonları es mi geçelim yani bunu mu demek istiyorsun
      TS kötü oynamadı eksik bir rakibe karşı maçı hpekalada çevirebilirdi burda kimse hiç bir maça belli garantiler almamışsa eğer garanti gözüyle bakamaz bu bakışın yanlış yani
      2-1 den sonra 2-2 ye getirebilecek ama kötü bir vuruşla topu kaleciye nışanlayan bir pozisyonda vardı kimse TS kötüydü diyemez

• 27gün

Olayı Beşiktaş üzerine yıkmak gereksiz diyorum. Karar hakemin. Kural hatası varsa tekrar oynatılsın. Verilen karardan Beşiktaş'ın sorumlu tutulması yanlış diyorum. Kırmızı kart olmalıydı demeyen Beşiktaşlı yok sonuçta. Quaresma özür diledi. Mevzuyu başka yere çekmek istiyorlar. Şike var düşüncesi varsa araştırılsın varsa gereken ceza verilsin. Çoğu kulübün yaşadığı şey bu. Tek trabzonspor a yapılmadı

• 27gün

kural hatası yok o pozisyonda yorum hatası var (ya göremedi pozisyonu algılayamadı ya da gördü ama öyle yorumlamadı) bence maçın tekrarını gerektiren bir durum yok. özür dileme olayını bu benim şahsi fikrim samimi bulmuyorum tepkileri azaltmak için özür dilemek zorunda kaldı gibi geldi bana, hakem maça verlidğinde teredütler vardı insanlarda twitterda falan çok konuşuludu maç öncesi böyle maçlara fanatik beşiktaşlılığıyla bilenen hakem vermek intihar bence, böyle hakem verirsen federasyon olarak insanlar tartışır yani heleki böyle tartışmalı pozisyonlarda varsa takımın oylunu ortada deyip eleştirmeyin demekte saçma bence tabi bu benim fikrim herkes böyle düşünecek diyebir şart yok

• Beşiktaş i aziniza almayın ulan

0|1
    0|2
    • 27gün

sebep

• 27gün

Aynen ama bu konuda artık çok hassaslastim kb

• 27gün

tamam olabilir anlayışla karşılıyorum seni

• Trabzonsporun hakkı yenmiştir beşiktaş sözde değil özde efendi olsun
    o destekleri yanına almadan bizleri yenmeleri güç ancak taraflı bir hakemle kazanabilirlerdi o oldu
    İstanbul takımları sussun!

0|4
    0|3
  • Yıllardır lobilerle kulislerle masa başı operasyonlarla şampiyonlukları elinden alınan ve taraflı tarafsız kime sorursan sor Beşiktaş'ın şampiyonlukları çalındı denilen bir ortamda Beşiktaş hakemlerle kazanıyor denmesi ezici oyunumuza ve 8 günde 3 maç yapan takımımıza hakarettir.
    Hakemleri satın aldınız diyenler Avrupa'da da yenilgisiz olduğumuzu unutup Avrupa hakemlerine ses edemiyor neden?
    Şayet hakemleri satın alacak kadar paramız olsaydı ilk iş borçlarımızı kapatırdık.
    Ki asla hakem satın alacak kadar düşmedik bunun en büyük göstergesi sahaya yansıttığımız ezici oyun anlayışımızdır.
    Konu Beşiktaş olunca birbirine ezeli düşman hatta adam öldürme noktasına gelen Fenerbahçe ve Trabzon taraftarının bizim sayemizde birleşmesi ülkemiz adına iyi işler yaptığımızın göstergesidir. Çünkü Beşiktaş birleştiricidir.

0|1
    0|3
    • 27gün

taraflı tarafsız kime sorularım kendi dünyanızda yazıp çiziyorsunuz valla gerisinide okumadım
      önceki nikinle açıktan yazıp burdan şimdi gizli yazma :/ pekiyorumun için tşkkür cevap vermeyecğim sana

• 27gün

Niye sen öylemi yapıyorsunda herkesi kendin gibi sanıyorsun gizliden yazınca çok hesap oluyorsa seninkide öyle zeki gerçekleri yazdım acı gelmiş olabilir size aziz yıldırım müstehak

Yükleniyor...