Spor yaparken nefesim daralıyor?

Spor yaparken nefesim daralıyomuş gibi oluyo ısınma hareketlerini yaparken bile sanki kilo metrelerce koşmuş gibi nefes nefese kalıyorum yani hareket yaptığım zaman derin nefes alma ihtiyacım oluyor boğuluyormusum gibi Uzun zamandır spor yapmadığın için diyorlar ama çok mu evham yapıyorum normal mi sizce? (sigara kullanmıyorum)

0|0
2|19

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne zamandir oluyor

0|0
    0|0
    • 25gün

1 aydır ne zaman spor yapmaya kalkışsam oluyor

• 25gün

Oncelikle bir dr a git. Tehlikeli bir durum sozkonusumu onu ogren yoksa nefes acma egzersizleri yap bisure

• Normaldir hamlamışsın uzun zamandır spor yapmamaktan vs günden güne azalır bu durum.

0|0
    0|0
  • birden yukleniyorsan olabilir ağırlık çalışıyorsan ağırlığını yavaş yavaş set başına artdir eğer kardiyo yapıyorsan yavaş yavaş Hızlan ya da çok fazla obez isen o yüzden de olabilir bide son bişey hormansal bir hastalığın yok dimi

0|0
    0|0
  • Akciğerlerini genişletmen lazım. Sana tavsiyem yüzmeye git. Dikkat etmen gereken bir konu bu ilerde sorun yaşayabilirsin

0|0
    0|0
  • 10 adet zor şişirilen balon al sonra bunları günde bir kaç kere şişir havasını indir şeklinde oyna balonlarla. bu şekilde ciğerlerin güçlenecektir ve artık nefesin daralmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımda da olmuştu epilepsi mi ne çıktı erkenden önlersen fazla ilerlemede bişey olmuyo bir doktora görün bence

0|0
    0|0
  • Çarpıntın oluyor mu peki o durumda ve normale ne kadar zamanda dönüyorsun?

0|0
    0|0
  • citayi yukseltmen gerek yani zorlanman. 30 dk kosuosan 45 e çıkar.
    zorladikca ust seviyelere ulasirsin. yoksa yerinde kalirsin nefesin açılmaz

0|0
    0|0
  • keçiboynuzu pekmezi ve normal keçiboynuzu al çayını yap okaliptüs agaci yaprağı ekinezya ebegümeci düzenli kullan ciğerlerini kuvvetlenir solunum yolun rahatlar farkına varirsin

0|0
    0|0
  • Egerki spordan 10 30 dk Öncesi ne kadar yemek yemedıysen anormal

0|0
    0|0
  • astım ya da koah başlangıcı olabilir acilen doktora git.

0|0
    0|0
  • Kimse bunu testleri olmadan bilemez. Lakin tahminim normal bir durum olacağı yönünde...

0|0
    0|0
  • kendini zorlama ve bir doktora görün ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • sigaradan olabilir veya su içmediğinden

0|0
    0|0
  • Kilon fazla mı peki?

0|0
    0|0
    • 25gün

7 kilo fazlam var 😒

• 25gün

Obez felan da değilsin o halde, günlük yaşantında çok fazla hareket etmiyor oluşundan kaynaklıdır muhtemelen. Belli bir süre spor yapmaya devam edersen açılırsın.

• Burundan nefes al ağzından ver

0|0
    0|0
  • Yokuşmu çıkıyorsun?

0|0
    0|0
  • bosaliyomusun kndin

0|0
    0|0
  • Kilon cok mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nefes haraketlerini yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • 70 kg ile squat yapıyorum bu dediğin olmuyor bence değil

0|0
    0|0
    • 25gün

70 kg mi 😱 helal 😊

• 25gün

uzun bir süredir spor yapıyorum ama ya 3 seneyi devirmişimdir :) solunum yolunda sıkıntı olabilir doktora gözük bir bence ya da spor salonundada sıkıntı olabiir yeterli ölçüde düzgün havalandırılan ve doğru sıcaklıkta olan bir spor salonu tercih et kalp krizini tetikliye bilir yetersiz oksijen haberin olsun

• 25gün

ne kalf vardir sende bee😁😁

Yükleniyor...