Sevdiğimden değil nefretten

onu çok severken gözünün içine bakarken beni aldatıp başkasına gittiği için,neden diye sorduğumda bana kufur ettiği için,cnım dahada acısın diye fotoğraflarını gözüme soktuğu ıcın, o kızla hemen yüzük takıp benimle gittiği yerlere onu götürdüğünden onu artık sevmiyorum ama 3 ay geçti aradan her yere fotoğrafları var banane desemde bakıyorum merak edıyorum cunku bana yasattıklarından onun için o kadar ağlamamdan ve herkese ayrılma nedenımızı utanarak anlattığımdan ondan nefret edıyorum mutlu olmasını istemiyorum herşeye rağmen bana yaptıklarına rağmen yine de mutlu

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allaha havale et ve kendi yoluna bak. Hayat adil değil desekte. Gözden kaçırdığımız büyük bir denge var ortada aslında. Yaşanan ve yaşanılacak olan her şey bir sınavdır. Kimileri bu sınavı verir kimileri ise veremeden pes eder. Sen pes edenlerden olma. Kendi yoluna bakman en iyisi..

0|0
    0|0
    • çalışıyorum ama yinede hayırlısı bu dıyorum allaha havale ettım dıyorum ama yasadıgım hıcbıseye ınanamıyorum yasatanın ıse o olduğuna şımdı onun başka kızla olmasına...

• ama işte güven sorun duygular öyle yitiriliyor ki şimdi ben nasıl güvencem diyorsun başkasına bunun cezası nasıl olucak deyıp allaha havale edıyorsun illaki bir yerde yaşıcaktır bana yaşattığının cezasını çünkü benım onunla ılgılı herseyım duaylaydı ayrıldık cok dua ettım allahım onu bırkez daha goreyımm dıye ve yıne barısmıstık

• Anladım haklısın ama bir yerde hayata devam etmek zorunda insan. Eskilere takılırsan eskide kalır bu değişen ve gelişen yeni dünyaya uyum sağlamakta zorluk çekersin. Ve dua etmeyi de sakın bırakma. yine et duanı sen edecek olduğun duayı iyi biliyorsun(asla beddua etme havale et) her zaman iyilik ve güzellik için dua et. Herkes bilir ki "Allah duaları işiten ve kabul edendir"..

Erkekler Ne Diyor 3

• en belirgin karakteristik özelliği verdiği sözlerde durmaz, münafıktır filan diye giriyormuşum olaya şimdi. döneklik de var tabi, tam oturmadığı için birtakım şeyler. bak mesela karaktersiz bir insana, gözlemle az, her durumda her şeyi söyleyip yapabilme, sonra da bunları çok çabuk unutabilme yüzsüzlüğüne sahiptir kendisi.

0|0
    0|0
  • Dünya böyle abisi. Seninki de bu galiba link

Senin en baştan hazırlıklı olman gerekirdi bu tür şeylere. Neyse iyi bir ders çıkarmışsındır artık.

0|0
    0|0
  • sana ne yaptı

öpüşüyormuydunuz?

0|0
    0|0
    • ne alaka

• bana yaptıklarına rağmen

sana ne yapmışki?

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi dayanmışsın

0|0