Hoşlandığını söyleyen kız hakkındaki düşünceleriniz?

ilk başta şunu söyleyip rahatlamak istiyorum.hem konuşmaz erkekten ilk adımı bekler diye kezban dersiniz. hem de hoşlandığını ifade ettiği için rahat ve özgüven sahibi diyeceğinize o* dersiniz. ben sizin çelişkinizi de, ironinizi de hunharca s*kmek istiyorum. peki o zaman siz ne düşünüyosunuz hoşlandığını söyleyen kızlar hakkında?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Karşındakine göre değerlendir az çok yapısından anlarsın sen açılırsan neler düşüneceğini , Şahsen ben 2 defa teklif aldım hiç o şekilde düşünmedim daha çok mutlu ediyor insanı , seviyorsan gurur meselesi yapmamalısın çünkü bu aptal bir düşünceden öte götürmez seni , Söyle diyorum

0|0
    0|0
  • bak bana göre bir kızın açılması doğru diğil demiyimde en azneden günmzde sık ypln bişe dğeil bu yüzdn köyü yormlanır.

Ama gerçekten seviyosn sırf görmüssn beyenmssn gittn hmn açlıdysn olmaz gerçekten seviyosan duygularını ifade etmende bir ynlşlk göremyrm eğer etmessen seni yer bitirir o söyleyemedğin aşkın

0|0
    0|0
  • kız söylemesin be abicim seviyom falan derse. naz yapma sahneleri nolcak? anında tak tak olmaz.

kız dediğin arkasında koşturacak fethi zor olcak.

0|0
    0|0
  • ben cesaretli kızlara bayılırım. bir kızın duygusu açık ve net olmadı. günümüz aşklarında bu ihtiyaç.

0|0
    0|0
  • Hoşlandığını söylediğin adam senin arkandan o* diyorsa seçimlerini yanlış yapıyorsun demektir.Naptığına bakacağına seçimlerini düzgün yapmaya bak.Milletin ne dediğine de bakma sen kendinin ne m4l olduğunu bilmiyomusun?

0|0
    0|0
  • Bence normal bir şey nasıl söylediğine bağlı bence herkes için aynı usınıflama yapılmaz yapılmamalı yamam. Hoşlandığını söylemek güzel bir şey ama dil, üslup önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...