Kaslarım gelişiyor ama

ya ben spor salonuna gidiyorum her gün 2 saat vücut geliştirme çalışıyorum biraz kıloya ihtiyacım var kol kaslarım sırt kaslarım gelişiyor hatta dışardan bakıldığında kaşlı sayılırım ama olduğum kilo deyişmiyor kilo alamıyorum elimden geldiğncede yemek yiyorum ama olmuyor sizce neden?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hergun antreman yapılmaz gelişmesi için kasların dinlenmesi gerekir zaten daha yeni baslamışsın profesyoneller hergun calısır senin için yanlış. Karbonhidrata yuklenirsen şişersin boyun kaç kilon kaç;?

0|0
    0|0
    • ya yok karbonhidrt falan kullanmiyorm protein tozuda kullanmiyorm bu arada kaslarimida dinlediriyorm yeteri kadr ztn boy 1.70 kilo 59 falan

• bakacz artik teskurlr cevap icin

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• kilo alamamanın sebebi metobolizmanın çok hızlı olmasıdır. spor salonunda antremanlarını sağlam yap ve günde 6 öğün felan ye. 2-3 ay böyle devam et baktın hayla bir değişme yok protein tozuna başlarsın. bu arada spor salonunada hergün değil haftada 3 veya 4 gün git.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kilo almak için kahvaltını yapma :D gece kalk yemek ye yani düzensiz beslen :D

0|0
    0|0
  • glisemik indeksi yüksek gıdalar tüket protein ve karbonhidrat tozu kullanırsan kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullan belki yediğin yemek gerekli protein ihtiyacını karsılamıyordur kesinlikle 3 öğün sağlam karbonhıdrat ve protein agırlıklı beslen makarna pilav ve ekmege aban ve kardiyo ile ugrasıyorsan kardiyo yapmayı bırak az da olsa

0|0
    0|0
  • çalışmadan önce karbonhidrat, çıkınca hemen protein al. haftada 3-4 e düşür, kendini çok fit hissedersen artır antrenman gününü.

0|0
    0|0
    • ya ben yurt disnda yasadgm icin alamiyrm karbonhidrt herseyi alamiyorum ama protein agirlikli besleniyorm zaten

• ozaman yediğin proteini yakıyorsun kilo alamıyorsun, patates makarna falan yok mu oralarda çalışmadan 30dk-1sa önce ye biraz.

• patates arada bir yiyorumda ama buranin makarnsi guzel olmadigi icin yemiyorum aslnda yedikten hemn sonra uzanp dinleniyorm ama ztn snra 1 saat snra yine acikiyrm yani herlde vucudm hemn sndiriyr miydem yakiyor

• Protein tozu kullan 2 ölçek Sonraa agırlıga girmee 1 saat sonra gir 3 ayda mal gibi olun

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat ve protein al.Ayrıca, her gün değil, haftada 3 gün git salona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...