Bir Kızın Sevgilisi Olmaması ?

Sizce 20 li yaşlarda bir kızın hiç sevgilisi olmaması mümkün mü? Siz bir kızın hiç sevgilisi olmadığına inanırmısınız ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• İnanırım.Benim de ilk 17 yaşında oldu , 20 yaşında da olmamış olabilir. Ama hiç kimseden hoşlanmadım dese ona kesinlikle inanmazdım.

0|0
    0|0
    • ohh senin çok geç olmuş, 5-6 yaşlarında başlanır genelde.

• ben dalga geçiyosun sandım tamam o halde :)

• dalga geçiyordum tabiki 17 çok erken, :))

Kızlar Ne Diyor 8

• olur tabi neden olmasın. en yakın arkadaşım 21 yaşında daha bu sene ilk kez bir sevgilisi oldu :/

0|0
    0|0
    • ohhh çok yazık ona ya çok geç kalmış.

• geç olsun güç olmasın demişler. öncesindeki bir 6-7 aylık flört dönemlerini de ekleyerek geçen yazın sonundan beri birlikteler ve çok mutlu. o yaşa kadar kırk kere çıkıp ayrılıp laçkalığa bağlamaktansa geç olur bir kere olur adam gibi olur mantığı daha avantajlı aslında..

• Gayet mümkün

0|0
    0|0
    • mümkün değil.

• açılırsın ilerde daha çok küçüksün, ama şartlara göre anormal durumun.

• evet biliyorum.

• inanırım,hanım hanımcık bir kızımızın hiç sevgilisi olmamışsa bu kesin kezbandır diyenin de ağzına çakarım.

1|0
    0|0
  • sizin tabirinizle kezban kardeşilerim hala var helal olsun neden inanmayalım

0|0
    1|0
  • inanırım tabi ki de benim ilk kez 17'de olmuştu 20 oldum hala daha devam ediyor

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın ki

0|0
    0|0
    • bence imakansız.

• bu gece görüşlerine sarıl uyu sen. kızlar ve onların aklı başında olmaması hakkında uzun uzun düşün ben bu konuşmayı bitiriyorum. kendine iyi bak :)

• seni döverim :D

• Evet hiç sevgilisi olmayan bir arkadaşım vardı 18 yaşında. En azından öyle söylüyordu, bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben 20 yim hiç olmadı

0|0
    0|0
    • neden olmadı dostum, hiç mi beğenen veya teklif eden olmadı, ya da başka bir sebep mi var ?

• Seni niye ilgilendiriyo bu kadar . Olsun olmasın boş ver

• neden yalan söylediğini merak ettim,

Erkekler Ne Diyor 2

• neden inanılmasın ki kızlar erkekler gibi her gordugyle cıkmazlar tabiki iclerinde istisnalar vardır ama kızlarla erkekler farklıdır

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    1|0
Yükleniyor...