Sevgilimin bana söylediği lafa bakın hele........

bugün bişey dedi eğer öyle yaparsan şimdiden elveda dedim. bana sende ayrılacak g*t yok dedi. sen ayrılamazsın dedi. bende sen ayrılır mısın dedim. ben ayrılmam sen ayrılamazsın dedi. adamın dediği lafa bakın hemen yoruma düşün napıcam ben bununla

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılda görsün ebesinin kukusunu

Adam seni küçüksemiş O.o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yorumlayacak birşey yok, adam haklı.

Dağılın şimdi...

1|0
    0|0
  • Bendeki g*t sende yok de bas git. :)) Besbelli senden ayrılmak için senin bitirmeni istiyor.

0|0
    0|0
  • adam yüksekten uçuyor

0|0
    0|0
  • :D adam naptıysa sana ayrılacak gt yok demiş demekki elinde koz var :D video falan mı cektı artık bilemicem

0|0
    0|0
    • dana mısın ya :D hayır yani sen ayrılamazsın benden uzak duramazsın bunu göze alamazsın gibisinden. çok aşık olduğumu biliyo

• yaşımı nerden biliyon allaana :D tamam uzatma biçok şeyi yaptırabilir ama her şeyi değil

• bana sevgilim aynısı dese ne derim biliyormusun sen kimsin lan sgt cekerim çünkü benim için benden başka kimse degerlı degil :D bu kadarda aşık olmayın gözünüzü kör etmeyin :Dyaşın yukarda 25-29 yaş aralıgı diyor

• birazcık gururun varsa ayrılacaksın

0|0
    0|0
  • Sorunlu bir tip uzaklaş ondan

0|0
    0|0
  • o değil de ben o götün sende olup olmadığını merak ettim şimdi

0|0
    0|0
  • ne la bu ergen muhappetleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• umursamaz görün mesela buluşmak istediği zaman arkadaşlarınla görüşeceğini söyle mesajına saatler sonra cevap ver hatta kısa kısa cevaplar olsun

0|0
    0|0
  • Dötü kalkmış. Fazla yüz vermişsin.

0|0
    0|0
  • dün kurabiyeydi bugün aşure mi olmuş?

0|0
    0|0
  • Şeytan diyor ki bırak değil mi? Blöf yap sen de. Ayrıldım de, o arayana kadar arama.

0|0
    0|0
    • bu taktık yararmı sence :D seven bir kız için adamın elinde seneti var :D sıkıyorsa ayrıl demiş hicra göndercek evine :D

• bu kız cok seviyor bellı bunun için bırakması zor degil onun için hint kuması o adam :) bu adamda anlamış aklı sıra kıza gider yapıyor

• Valla hiç de öyle değil, insana ölecekmişin gibi geliyor, ama sonunda unutuluyor ^^ Sonra bir bakmıssın kalbin baskası için atıyor. ^^ Boş laf hepsi.

Yükleniyor...