Hep yataktayım uyumasam da yataktan çıkmıyorum.

arkadaşlar ben hayatım boyunca hiç hedefi olmayan biriyim itü inşaat müh okuyorum fakat okula abartısız hiç gitmiyorum. istediğim bölüm yok bunu da sevmiyorum. Hep yataktayım , uyumasamda yataktan çıkmıyorum. okula olsun dışarı olsun hiç çıkmıyorum 10-15 saat uyuyorum uyumadığımda da hep yatağımda bilgisayar başında internette dolaşıyorum. Yurtta kalıyorum yurdumdaki insanlar odaya girdiklerinde beni hiç görmediklerini söylüyorlar. hiç görüştüğüm bir arkadaşım yok sadece kardeslerimle görüşüyorum ayda 1-2 kez görüşüyorum. istanbuldan ailemin yanına senede 2 -3 kez giderim (Ankara'ya) ne yapmalıyım ?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• hocam, önce "lanet sana kör şeytan" de bir hele. sonra da besmele çekip kalk o yattığın yerden. hedeflerinin neler olduğunu kendine hatırlat ve alman gereken kararlı belirle. tek başına üstesinden gelemesen de ailen ile bu kararları paylaş ve onlardan destek alarak uygula. allah yardımcın olsun kardeşim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• mutsuzsun altında yatan nedenler vardır illa :(

0|0
    0|0
  • Canını sıkan bir durum mu var ? Yoksa hep mi asosyaldin ? İllginçsin cidden ..

0|0
    0|0
    • ben küçüklükten beri kardeşlerimle birşeyler yaptık 11 kardeş birbirimize yetiyoruz hala da öyle düşünüyorum bu yazıyıda oda arkadaşımın ısrarı üzerine yazdım. o gezen birisi hep bana senin bir sıkıntın var diyor

• aslında mutlumuyum bilmiyorum. beni senelerce yanlız bıraksalar yaşarım

• tam asosyalsin bence sen. biraz dene bakalım insanlarla takılmayı

• yataktan çıkmayana kuluçka yattın derler.sende öylemi oldun.

0|0
    0|0
  • depresyona girmek uzeresin, yardim al mutlaka almazsan anksiyete bozuklugu ya da depresyona kadar gidebilir durumun

0|0
    0|0
  • çok stresli olmalısın,hayata bakışını değiştir:/

sevmediğin bölümü okuyorsan da harekete geç,gerekirse yeniden sınava gir

yaşamalısın.

0|0
    0|0
    • hedefimde bir bölüm yok. stresli değilim umursamıyorum

• çık gez biraz,havan değişir?

• işte oda arkadaşımda öyle diyor ama gerek duymuyorum

• yatarak nasıl kazandın okulu :)

0|0
    0|0
    • çalıştım gelen puana gore yazdımm bu geldi

• ulan ölüm sebebin asosyallik olacak

0|0
    0|0
  • Anlattıklarına bakılırsa sen depresyondasın, hem de durum ciddi, destek almak zorundasın, psikologa git bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Psikoloğa git aynen bunları söyle.

1|0
    0|0
  • En kısa zamanda bir bara git biraz iç eğlenmene bak eğlenmeye çalışma müziğe bırak kendini hatta iyi bir iç derim gül kendi kendine çevrendeki insanlara bak nasıl eğlendiklerini gör canlılığı bir gör ondan sonra da kafanı toparlamaya çalış biraz ve ne istiyorsan korkmadan hata yapmaktan korkmadan üstüne git ve bu senin yolun olsun. Yani demem o ki bir yere fena çakılmışsın ama şunu unutma bir şeyi denemeden nasıl olduğunu asla bilemezsin ve hata yapmaktan korktuğun müddetçe de hiçbir şey olamazsın. Bak ne güzel itü inşaat mühendisliği diyorsun. Boş bir insan olduğuna inanmıyorum. Sadece biraz daha cesaret biraz da eğlence lazım sana sosyalleşmen lazım. Arkadaş edinmeye çalış kız olsun erkek olsun farketmez. Kafanı bir an önce toplamaya bak hayatının baharında yaptığın şeye bak ya bu zaman eğlendin eğlendin dostum sonrası o günleri çok arıyorsun.

0|0
    0|0
  • soluduğun oksijeni senden daha çok lazım olanlara bırak ve at kendini köprüden aşşa

yada şu animeyi izle link

0|0
    0|0
  • Odada 2 nizmi kaliyosunuz o ne yapiyo bos zamanlarda sinif arkadasin mi

0|0
    0|0
    • o benim tam zıttım cok gezer arkadasları coktur sürekli beni davet eder çok çabalıyor gezmem için zaten gezersem bir o var bide kardeşlerim

• Abi gezince yoruluyo musun uyku ihtiyaci falan mi oluyo yoksa ne oluyo

• yoruluyorum , baska biyerde otururken bile uzanma pozisyonu alıyorum otomatik olarak.

• madde peynir falan içiyonmu? içiyosan bırak.yeşilaycı ol.

0|0
    0|0
  • beni anlatmışın eklemek için bir çok şey daha vvar tabide yani..

0|0
    0|0
Yükleniyor...