Yeni fitnesse başlayanlar için tavsiye?

Arkadaşlar kısa bir süre önce 1 seneliğine bir fitness salonuna kaydoldum. Fiziğimi beğeniyorum ama belimin incelmesi, göbeğimin düz bir karna dönüşmesi ve baldırlarımın incelmesini istiyorum ve önümüzdeki 2 ay içinde en azından farklılıklar kaydetmek istiyorum hangi aletleri/cardio şekillerini önerirsiniz? (Kilomu boyumu buradan paylaşmak istemiyorum ciddi ciddi yardımcı olacak olanlar varsa belirtsinler özelden yazarım) şimdiden çok teşekkürler

0|0
0|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence fitness cardio plates karışık bı kombine ile kızlar cok iyi bir fizik yapabilir Tabı sende dahıl

0|0
    0|0
  • Bunu hocana sor. O zaten sana söylemesi lazım.

0|0
    0|0
    • 28gün

personal trainera param yok :D

• Kardiyo çalış bisiklet sür mesela bacak yaglarına en iyi yol. Hocana sor gerisini cevap bulamazsan dön bana

0|0
    0|0
  • özelden yazabilirsin

0|0
    0|0
    • 28gün

Kardiyo çalış. Bisiklet sür mesela bacak yaglarına en iyi yol gerisini hocana sor cevap bulamazsan dön bana

• 28gün

Ben 90 kıloyum yani uc bucuk litremi içmem gerekiyor sacma günde iki litre iç en assagı yeterli

• 28gün

@Çağrı1996 bilmiyorum artık ama en az 1.5 evet

• Salondaki imkanlar neler her cardio aleti var mi ona gore detayli bir tavsiyede bulunabilirim?

0|0
    0|0
    • 27gün

Evet hepsi var

• 27gün

Ozelden bana spor programini yazar misin ama cardio haric ona gore bir cardio programi çıkarabilirim

• Özel gel resim at

0|0
    0|0
  • Hepsinden azar azar yap

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitmeden de yapabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...