İkisi arasında kalırsanız hangisini seçersiniz?

Annenizle eşiniz birbirinden acayip nefret ediyorlar ellerine fırsat geçerse birbirlerini öldürecek kadar nefret ediyorlar birbirlerinden. İkisini de çok seviyorsunuz. Anneniz sizin için son derece değerli bir insan ama eşinizle de uzun süre çıkmamanın ardından 5 yıllık evlisiniz ve 2 çocuğunuz var. Ve bir gün ikisi de size sordu ya ben ya o. Eğer annenizi seçerseniz eşinizden boşanmak zorunda kalacaksınız çocuklarınızı da unutacaksınız ama eğer eşinizi seçerseniz annenizi ölmüş sayacaksınız anneniz sizi evlatlıktan reddeder. ikisi de size bu şartı koymuş. Kimi seçersiniz?

• Anne
    33% (2)100% (2)50% (4)Oy Ver
  • Eşim ve çocuklarım
    67% (4)0% (0)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
hayır ya anne de diyor eşinden ve çocuklarından vazgeçeceksin diye
üstelik de anneniz diyor ki (eğer erkekseniz) o kadın senden o çocukları doğurmamıştır başkasından peydahlamıştır diye onları da unut dese?
yaa arkadaşlar niye bu kadar yüklendiniz üzerime ben değilim o =) zaten yaşım 21 mümkün mü sizce =) öylesine merak ettim sordum büyütmeseydiniz ya =)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• annemi seçerim çocuklarımıda kimseye bırakmam bu neymiş böyle insan annesinden vazgeçer mi seni o yaşa getirmiş büyütmüş gözü gibi bakmış bir anne ne kadar kötü olabilir bu ne saygısızlık bir eş bir kadın bunu nasıl söyler sizinde çocuğunuz varmış birde çocuğu kendinden vazgeçse bu hoş olurmu çok sinirlendim gerçekten bu kız milleti bazen tiksindirici oluyor anneden vageç demek ne demek yaa

0|1
    1|0
    • hayır anne de diyor ama eşinden vazgeçeceksin

• o anne onun emeği var ve emin ol seni asla kimse onun kadar düşünemez evine ekmek götürmediğin zaman eşin mırın kırın ederken annen karşılıksız seviyordu seni

Kızlar Ne Diyor 6

• SEN NE KADAR APTAL BİR ADAMSIN YA.. ANNEN ÖYLE DİYOR, KARIN ÖYLE DİYOR DİYE ONLARIN DEDİKLERİ DOĞRULTUSUNDA MI KARAR VERECEKSİN? SENİN GİBİLER EVLENMEMELİ... YAPMAN GEREKEN İKİSİNİN DE AĞZININ PAYINI VERMEN, YOK DEVAM MI EDİYORLAR O ZAMAN ÇOCUKLARINI ALIP BAŞKA BİR YERE GİTMEYİ DENE... BİR DE SEÇENEK KOYMUŞ, ANNE, EŞİM VE ÇOCUKLARIM DİYE ! HE YANİ ANNENİ SEÇSEN ÇOCUKLARINI BIRAKACAKSIN ÖYLE Mİ? ERKEK DOĞMAK VE ADAM OLMANIN AYNI ŞEY OLMADIĞINI BİR KEZ DAHA GÖRMÜŞ OLDUM BU SORUDA :)

0|0
    0|1
  • Bu ne böle eger beni seviyorlarsa benim yanimda birbirlerine saygili davranirlar ne bosanma olur ne ayrilik tek olan gerelsiz fazla bulusma olmaz!

2|0
    0|0
    • Eger esinn akli dengesi yerindeyse bu duruma izin vermez vermemeli. Allah korusun!

• Ya kardes iyi günde kotu günde çıkmadınız mı bu yola hadi bu sözleri unuttunuz peki cocuklara yazık degil mı ?dort dörtlük evlilik var mı?yemin ediyorum benimde o kadar cok sorunum var ki bebeğime gelecegine koyamiyorum duşun ve daha 25 yaşındayım ama cocuğum icin katlanıyorum..hem karına yazık degil mı baba. Evine mı donsun su saatten sonra aileler her zaman en iyisini bilmiyor ne yazık ki..esın ve annen görüşmesin cocuklarında psikolojisi bozulmasın bence...

1|0
    0|0
  • hiçbir anne arada torunlar varken bunu demez bnce.tut ki dedi ben çocuklrımı mutlu bir aile ortamından ayrı yaşamaları istemem sırf eşim ve annemin anlaşamamaları yüzünden.ikisi birbiryle görüşmz yok sayarlar olur biter

1|0
    0|0
  • anne ve eşim aynı kulvarlarda değiller

annemi ne eşimle hayatıma karıştırırım ne de eşimi anne evlat ilişkimize

1|0
    0|0
  • Annemi seçerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İstemiyorsa görüşmesin yani, annemde eşimin kara gözüne özlem duymuyor, keza eşimde öyle. Giderim annemlede görüşürüm, ailemide bir arada tutarım. Varsa yanlış yapacak birisi ilk önce o yapsın.

1|0
    0|0
  • Kimse için kimseden vazgeçilmez eğer mantıklı değilse ki bu mantıklı değil. Madem nefret ediyorlar, ikisi görüşmezler ben ikisine de gerekeni yaparım.

2|0
    1|0
  • bukadarda olmaz be

0|0
    0|0
  • Annem

0|0
    1|0
Yükleniyor...