İddaa da 6 adet 4 -6 gol oynamak mi daha kolay yoksa 6 adet 1den1 oynamak mi başka şekilde zengin olunmaz?

4 6 işi ni 6 7 haftada 1 tutturabilirim gibi 5 liradan 2 bin lira ile basliycam 10 20 50 100 ama 1 den 1 işi de gözüme çarpıyor 6 adet zor gibi

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlkyarılı bilmek daha zordur

0|0
    0|0
    • 1ay

4 adet 1.5 üst oynuyorm 3.5alt oynuyorm tekten gıdıyor hep 1 kupoın tutuyor 1 kupon yatıyor kara gecılmıyor 50 mıslı atıyorm tekten gıdıyor. 4.6 ısı kolay gıbı 5 liradan tutturursam 20 liradan devam edıcem 50 100 dıye

• 1ay

Onlara bende şaşırdm , kras maçına hele iyi analiz , tahmin gerekir 4-6 ya üst dediğin altta nası kalıyorsa 4-6 da 2-3 de 0-1 de btyo rica ederm

• 1ay

bir dahaki hafta bnde bu tarz bişey yapam. tahmin varsa sorabilin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• İkisi de çok zor

0|0
    0|0
    • 1ay

4 6 ISINI BAŞARABILCEGIMI INANIYORM maçın detayına bakınca hislerim cok guclu oluyor alt ust olduğunu lıg sırasından anlıyabılıyorm bellı edıyorlar kendını 2 3 gun once pazar gunu 8 tane oynadım sadece pazar oynadığım ıcın yattım tabı 5 tanesı ttuttu 1 tanesı +7 oldu 3 tanesıde yatttı.

• 1ay

Tutturuyorsan iyi ama bana gore oran daha az da olsa 2,5 ve 3,5 üst daha iyi

• 1ay

+7 YE KACTI 1 TANESIO AYNEN dnaımarka ısvıcre lıglerıne 3.5 oynarım ozmn

• Güzel hayal 😂 sans işi kardes iddaa en güvendiğin maç bile seni sırtından vuruyor 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

4 6 uzmanıdır hisleri güçlü 8 adet oynadım sadece pazar günü n ki ne 5 tanesi tuttu 1 tanesi +7 oldu oranları iyi olanda vardı

• 1ay

4 tanesi ni tutturabilirmyiz 4 6 işine nediyorsun neyse faceden konuşuruz

• 1ay

Tamam ekle sen

Yükleniyor...