Göbek vermek için bu yeterli mi?

Göbek vermek için bu yeterli mi?Evde egzersizde yapıyorum haftada 4 gün. Bide artik böyle yürüyüş yaparım diyorum tempolu.. sizce yeterli mi bu istatistik?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• günlük 6 öğün ye karnini 2 öğünde doyurma zayiflarsin az ama sık yemeye bak ekmegi kes ozellikle aksam yemeklerinde ekmek yememeye calis

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmeği biraz azalt rahatça kurtulursun , geceleri yemek yeme alışkanlığın varsa onun yerine meyve ye , ara öğünlerdede meyve yersen hızlı bir sürede kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Cok sagol motiven icin. Bu yürüyüş istatistiği iyi dimi? Terledim resmen sonlara doğru:)

• 1ay

Ne demek kardeşim motive verdiysem ne mutlu bana. Yürüyüş istatistiğin iyi zaman geçtikçe daha iyisi olacağına inanıyorum.

• 1ay

Hadi insallah

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzenli yap yeterli olur az ekmek ye

0|0
    0|0
  • O ne dinazor mu

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Bence en onemlisi beslenme
    Zayiflarken %70 beslenme %30 spor etkilidir

0|0
    0|0
    • 1ay

Beslenmeye dikkat edemiyorum ben genelde bisey yememeye çalışıyorum

• 1ay

Aksam 7 den sonra bisey yeme bence. Aksam yemeginde ise sebze+corba+yogurt ye inan cok tutcak ve saglikli.

• 1ay

Sagolasin 22 kg verdim dedin. Peki bana ne onerirsin? Yürüyüş günde 40 dakika yapicam, 40 dakikalik egzersizleri yapiyorum program uzerinden, baska?

Erkekler Ne Diyor 3

• 38 dakikada 468 kalorimi yaktın dostum? :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Dostum program oyle diyor.. bu imkansiz bisey mi? Yoksa cok mu az yakmışım:)

• 1ay

Hep hızlı yürüdüm:)

• 1ay

Ozaman helal olsun :)

• yürüyüş mesafeni iki katına çıkar

0|0
    0|0
    • 1ay

Göbek erir mi öyle peki

• 1ay

Kirgin ciceklerde cenki gordun mu? Zayiflamis ne bicim olmus. Banada oyle olmaz umarim

• 1ay

nesi varmış la

• Beslenme önemli, diyet değil beslenme !

0|0
    0|0
    • 1ay

Beslenme yapamıyorum ben her zaman ki gibi yiyom. Ekmek azalttim o kadar

• 1ay

Hayır normal google kullananlar olarak arattım çoğu memnun değil

• 1ay

Dediklerimi yap 90 KG üstü isen 1.90 a yakın boyun yoksa kesinlikle inceltecektir. Kullanmayı bilmek gerçekten çok önemli o bölgeyi terletimek asıl önemli olay bunlar terletmemiştir sitreç film saracaksın ki terlesin bir de üstüne spor yaparsan yağ yakımı 2-3 kat artıyor dediğim gibi malum şeyi çıkarırken de çıkan yağları göreceksin ki bakmanı önermem :D

Yükleniyor...