Fitness yapan vücutçu arkadaşlar gelsin acil. ( üşenmeyin okuyun önemli:)?

Arkadaşlar yarın fitness a başlıyorum. Yaşım 18 ve 90 kiloyum:( kalıplı ve iriyimde. Arkadaşlar protein ağırlıklı beslenip hocamın vereceği diyete uyup, yaza kadar ( 8-9 aya kadar) 70 kiloya düşebilirmiyim sizce? Antrenmanlara hergun gidicem. ayrica yaza kadar canavar gibi çalışarak gözle görülür şekilde kol ve karın kası yapip fit bir vücuda kavusabilirmiyim? Yaza kadar olmasa bile dediğim etkenler altinda nekadar sürede olur sizce

Güncellemeler:
26gün Beyler cansınız, eyvallah. Yapmam gerkeni gayet iyi anladım:):)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yaza kadar hocayla çalışırsan gözle görülür bir fizik oluşur fakat 20 kilo vermek pek kolay olmaz

0|0
    0|0
    • 26gün

Buarada Kardesim bilek güreşi hastasıyım ve dünya düzeyinde katilmayi bile düşünüyorum. kol kasları, bilek gücünü arttırır degilmi?

• 26gün

Hayır kol kasların bile güreşinde çok da işe yaramaz ayrıca bilek güçlendirmek ona göre ayrı bir program yapmak zorundasın benim bu konuda bildiğim mesela dumbbell wrist flippers vardır bu çok faydalıdır eminim bu konuda hocan sana daha net bilgi verir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• ya ben uzun ama zayıftım 3 hafta oldu. cok olmasa dagözle. görülür degisim sagladim. demek istedigim degisiyim hadi kaslar cıksın modunda yapma normal yap bir anda farkediyosun zaten bana. öyle oldu

0|1
    0|0
  • Eğer istikrarlı gidersen yaparsın ben spora başlamadan önce sadece diyetle 15 kilo vermiştim ama önemli olan bıkmamak usanmamak üşenmemek oda senin elinde olan bişey her spora gitmeye üşendiğimde kendini motive edicek birşeyler bulmalısın

0|0
    0|0
    • 26gün

Hiphop dinliyorum 😂😂😂

• 26gün

Çok izledim başkan ve hırs tam yerinde :) brnim için onemli olan sayısal konuşmak. yüksek hirs, protein ağırlıklı ve düzenli beslenme, hergun canavar gibi antrenman ağırlık , kardiyo, body.. Bunlarla 9 10 ayda gözle görülüp diğer insanlardan ayirt edilebilir derecede fit olabilirmiyim sence?

• 26gün

İstikrarlı gidip vücudunu sergilemeyi bilirsen olursun

• Beslenme en önemli şeydir hem zayıflama da hem kas yapma da.
    Beslenme her şey öncelikle beslenme disiplini edinmen gereklidir.

0|0
    0|0
  • Kardeşim yagdan kılo vermek istiyosun evet 70 e düşmen lazım bu sana baglı 4 ayda sürer bir senede iyi calısıp diyet yaparsan uzun süreni almaz yagdan kılo verip sonrasında kastan kılo alman gerekicek yaza kadar cok degişim olur ama yemegini aksatma uyku cok önemli ve usanmadan calıs olur

0|0
    0|0
  • Bunu %100 kimse bilemez. Ama sen calıs bakarsın hayalinden daha iyi olursun

0|0
    0|0
  • Banada bir 15 kilo lazim Fitnesle uğraşıyorum hic yag yok diyebilirim ama kilo alamıyorum sigara kullan kardes 😂

0|0
    0|0
  • Boy kac boy

0|0
    0|0
Yükleniyor...