Onu son görüşünüzde ne yapardınız?

Arkadaşlar sevdiğiniz kişiyi bugün son kez gördünüz bir daha göremeyeceksiniz çünkü o sizi sevmiyor.nasıl tahammül ederdiniz bu şeye?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• görüşmezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Görme bence. Karşılıksız sevmek nedir çok iyi bilirim. Ama seni sevmeyen birini son kez görmek diye bir şey olmasın. Inan bana kendi kendine eziyet ediyorsun. Seni seveni sev. Sevmeyeni bırak gitsin. Kolay değil ama senin için en iyi şey bu.

0|0
    0|0
  • Beni sevmeyeni ben niye seveyim der, basar giderdim.

0|1
    0|0
  • Eğer bir daha göremeyeceğimi bilseydim ki başıma bir kaç kez geldi son anlarımı çok güzel yapardım ki yaptım da. Onları öyle hatırlamak en güzeli..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • son bir kez seks yapardım.

altın vuruş derler buna...

0|0
    0|0
  • sümkürürüm üstüne.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bu olayı yaşadım o zaman kadar karşısında dimdik durmuştum hiç bir şekilde güçsüzlüğümü göstermedim ama o gün dayanamayıp bana bişey söyle canımı yakıyosun en azından bişey söyleki içimde bazı şeylere son verebileyim dedim. Sen benim kardeşimsin hepde öyle kalacaksın dedi ve bende artık sabrımın son demleriydi dayanamayıp hüngür hüngür ağlamak denir ya aynen öyle yaptım :( Şimdi böyle yaptığıma pişmanım ama o an başına gelince mantklı düşünemiyorsun.

0|0
    0|0
    • pişmanlık duyma bence benzerini bende yaptım mesaj attım ama biz tanışmıyorduk cevap yazmadı ama denemiş olduk en azından tabi çok ağlamıştım bunun için o ayrı.

• haklısın keşke herkesin elinde olsa üzülmeyi bırakmak sende zamanında üzülmüşsündür mutlaka bu kadar kolay olmuyo çünkü vazgeçmek ve unutmak

• Biliyorum çok iyi biliyorum. Ben ne kadar üzülme desemde içindeki acı bitene kadar ağlar üzülürsün ama seni sevmeyen bir insan için çok üzülme. Biraz ağla üüzül ama kimse için çok fazla üzülme. Değmez.

• Beni sevmiyosa eğer muhtemelen bana boş boş ve anlamsız bakıcaktır. O bakışlarını iyice izlerim sonrada soğurum zaten bitmiştir

0|0
    0|0
  • ona sonkez sevdgimi soyler giderdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...