Sporun fit olmak dışında vucutta gösterdiği etkileri nelerdir?

Spor yapıp fit olduğumuzu biliyorum ama bunun dışında ne gibi etkileri var yani neden spor yapmalıyım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı şeyleri daha rahat yapıyorsun. İşe mi geç kaldın; arabaya 15 dk da yürüdüğün yeri sabah 5 dk da koşup; işe giden tek arabayı/servisi de kaçırmıyorsun. Ya da bir bayırı terlemeden 2 nefeste çıkıyorsun. Canın mı sıkıldı arabaya binip Maltepe den Kadıköy'e metro/otobüsle değil yürüyerek gidiyorsun 😊 Yüzerken ikidebir nefesin mi kesiliyor? Artık kesilmiyor 😊😊😄Ya da... 😅😅🙈neyse oralara girmeyelim 😂😂😅 uyurken karın kaslarını hissetmek güzel bir duygudur (ben daha hissedemedim bayağıdır ama zayıfken hissederdim biraz 😊 İşte böyle yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kan dolasimini hizlandirir bu da hucrelere oksijen gitmesi saglukli olman genc kalman demek guclu olursun, daha gec yorulursun, uyku saatlerin duzenli olur, daha disiplinli bir insan olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Mutluluk hormonu endorfin salgılıyor vücut böylece kendini zinde ve çok daha iyi hissediyorsun.

1|0
    0|0
  • Dinç yapıyor.

0|0
    0|0
  • kondisyon yapar vucudu guclendirir baska neden lazimmi

0|0
    0|0
  • IKTIDAR mesela erkekte bosalma kondusyonla alakalidir nasil olur dersen nabiz arttigjnda erkek bosalir o yuzden kondusyonun iyisie nefes nefese kalmazsin bayahi uzun tutabilirsin kendini neden bu geldiyse aklima

0|0
    0|0
  • ömrü uzatır ya bütün organlar sağlam çalışır kardeşim kalp kanı sağlıklı bir şekilde pompalar 60 70 yaşında 30 40 yaşında gibi olursun düzenli spor yaparsan

0|0
    0|0
  • sağlık

0|0
    0|0
  • fit olmak başlı başına zaten çok büyük bişey daha ne istiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Spor yapmak insanı zinde tutar ve her sabah güne pozitif uyanirsin özgüvenini tazeler giydigin kiyafetler üzerine tam oturdukca dahada bir hosuna gider düzenli hayat ve düzenli uykuylada bu sporu ömürlük yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Dik durursun vucudun anatomisel yapisina kavusursun dinc ve ddayanikli olursun

0|0
    0|0
  • Kas agrilari 😀

0|0
    0|0
  • Psikolojiyi rahatlatıyor ve zihni berraklaştırıyor. Müthiş bir his.

0|0
    0|0
  • Sağlık ve pozitif enerji

0|0
    0|0
  • Mal daha iyi kalkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağlık icin

0|0
    0|0
  • Spor insani zinde tutar iş hayatında veya okulda daha başarılı olursun tembellik son bulur

0|0
    0|0
  • Her yerinden eşit kilo alırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...