Fenerbahçe beşiktaş ve galatasarayin formlarını nasıl buluyorsunuz?

Galatasaray son 2 haftada dususte
Fenerbahçe eski formu yakaladı sürdürür gibi
Beşiktaş geçen senenin üstüne koymaya devam ediyor

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Forma diye okuyup geldim meğer benlik bisey yokmuş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray kötü gidiyor ama bu demek değil ki her zaman kötü olacak ama gerçek var ki dünya da çıkacağı en zor maça çıkacak 15 seneyi geçmiş bir takıntıları mevcut yenilirse o hoca pek durmaz çünkü başakşehire de yenildi ve Fenerbahçeyi yenme ihtimali çok düşük ama imkansız değil yenerse o korkularını kırmış olur ve lige tutunur. Fenerbahçe uçuşta adeta haftada 3 maç 3 galibiyet o yorgun kadroyla.
    Beşiktaş sakatlar var ve tempo fazla geliyor 3 maç 2b 1 galibiyet. Biraz sıkıntılı oluyor bu ard arda maçlar beşiktaş adına. Yani şimdiden hiçbir şey kesin değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Fb ve gs bir hafta iyi bir hafta kötü hala denge kurulmadı
    Beşiktaş sorunlu bölgeleri olmasına rağmen iyi gidiyor hem ligde hem de avrupada

0|0
    0|0
    • 1ay

Fb 3 haftadır yeniyor lig de bir hafta iyi bir hafta kötü değil kötüydü iyi oldu.

• 1ay

@My0neS 10 hafta oynandı , iyi oynadığı 5 mac yok. Bunu demek istedim sıra sıra bir iyi bir kötü olarak algiliyorsun

• 1ay

Kötüydü uçuşa geçti şu anlık. İyi oynadığı maçlar yeni yeni işte. Yani 1 maç çok iyi de 1 maç çok kötü bir performans yoktu hep ortadan kötüye yakın oynardı.

• Fenerbahçe hava yakaladı. Beşiktaş gol atmkata zorlanıyor Galatasaray normal muslera nın kazandığı maçlar vardı normale döndü.

0|1
    0|0
  • Galatasaray böyle sallana sallana gider kırılgan oynar
    Beşiktaş daha favori ligi böyle götürebilir
    Fenerbahçede iyi kollanıyor zirveden kopmaz.

Beşiktaşlı değilim ama şampiyonluk için favoriler

0|1
    0|0
    • 1ay

Favori kesinlikle başakşehir sonra beşiktaş. Başakşehir Fenerbahçe, Beşiktaş kadar yorgun olmadığından rahat kazanıyor maçlarını.
      Beşiktaşta sakatlar çok ve büyük sıkıntı 3 maç 1 galibiyet aldılar tempo fazla geliyor beşiktaşa.

• 1ay

gs den bir cacık olmaz fener iki başakşehir 3 gs 4 olr

• 1ay

Gs den bir cacık olmaz deme hemen.
      Fenerbahçe 2. olmaktan bıktı diye düşünüyorum. Başakşehir en kötü ihtimal 3 olur ama ilerisi ne olur bilinmez. Ve Gs kötü giderse 5ten aşağı bitiremez kötü giden takımlar özellikle GS ya şampiyon ya da kötü sıra da oluyor.

• Galatasaray koptu. Fener Kadıköy'de Yener bizi. başaksehir devam eder bence. Beşiktaş yüksek ihtimal 2 fener 3 Başakşehir 4 Galatasaray

0|0
    0|0
  • beşktaş avruoayla ligi aynı anda kaldırırsa şampiyon olur

0|0
    0|0
  • forma anladım :D :D profile bak diyecektim :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ligi daha 3 sene daha domine eder

0|0
    0|0
  • besiktas alir bu senne yine