Aldatıldınız. Ne yaparsınız?

Olmasın ama aldatıldınız mesela ne yaparsınız? Düşünceniz ne yönde olur?

0|0
35|45

En İyi Erkek Görüşü

• Aldattığı çocuğun belasını s*kerim. kızada sokağa çıkacak yüz bırakmam evinin önüne yazılar yazarım otobüslere metrolara vapurlara kısaca insanların görebileceği her yere numarasını adını filan yazarım hatta şimdi aklıma geldi masaj salonu kartlarından bastırır onun adını soyadını telini ev adresini yazarım radyoların canlı yayınlarına bağlanıp ne kadar o*rospu olduğunu ve adını filan söylerim kısacası dünyayı ona zindan ederim.

NOT:Çok sevmişsem ona kıyamam bir daha karşılaşmamaya çalışırım çocuğa sararım olan çocuğa olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• 1|0
    0|0
  • vayy arkadaş derdim.

0|0
    0|0
  • Eger beni aldattıgı erkegin benden haberi varsa (sevgili oldugumuzu bildigi halde aldatmışsa) o çocugu tek yalakar kolunu kırarrım sonra iki dişini sökerim sonrada baya bir döver bırakırım sonra kızın yanına giderim öyle bir konuşurumki dövmekten beter ederim sonrada ne bok yiyosalar yerler

0|0
    0|0
  • ne mi yaparım aldatırım sadece cinsel olarak algılamak yanlış her türlü aldatırım ardından kullanılmış bir peçete gibi çope atarım ya da hiç ugraşmam yol verrım ya da sı yok işte kotu bır durum hiç yaşamadım kimsenınde yaşamasını istemem ama eger aldatılrsam ne yaparsam yapayım kendimi de sorguya çekerim kesinlikle yapılmaması gereken şeyde bir kamil ya da kamile ugruna ınsan kendı hayatını karartmamalı.

0|0
    0|0
  • Aldattığı kişye direkmen derim kardeş bak beni aldattı senide aldatır. Bu benim sana bir dostça tavsiyem :)

0|1
    0|0
  • Ceketimi alır ve giderim.

0|1
    0|0
  • aldatıldım daha önce affetmeyi seçtim sonra tekrar aldatılınca anca akıllandım tekmeyi koydum koymasına dayanmadım 2 hafta peşinden koştum en sonunda bırakabildim.Tecrübe oldu birisine karşı aşırı bağlanabildiğimi öğrendim

0|0
    0|0
  • ben aldatıldım birkaç kere farklı kişilerle affettim affettim görmemezlikten geldim şerefimi onurumu gururumu hiçe saydım aşk ve sevgi ağır bastı affettim defalarca.. dün yine aldattığını yakaladım ve nişanı attım gözümde sadece kaşar artık...

0|0
    0|0
  • Fiziken değil ama aldatıldım. Ben varken başkasıyla flört ediyormuş ve onu ayartınca beni şutladı. Özürler flan diledi ama nafile. Ertesi gün yakaladım çocuğun yanında bastım tokadı. Pişman olcak orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Tamamen biter benim için. Aldatmanın mantıklı bir açıklaması olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Oturur düşünürüm. Beni aldatmasına sebep olacak ben ne yaptım diye... Neyi eksik tuttum onun hayatında? Eğer kendimde kusur bulamazsam oturur karşılıklı konuşurum. Düzelecek bir şeyler yoksa herkes kendi yoluna...

0|0
    0|0
  • Aldatmak bir hata değildir kimse yanlışlıkla soyunup yatağa girmez diye çok güzel bir laf var. Bilmem anlatabiliyor muyum :)

0|0
    0|0
  • çeker vururum

0|1
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • ben de aldattığım için hiç sorun yapmam.

açık ve relaks ilişkileri severim.

0|0
    2|0
  • Hiç pipimin ucunda olmaz umurumda olmaz yani o onun kötülüğüdür :)

0|1
    0|0
  • link sonuç :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hakkım helal der giderim bana ulaşacağı tüm yolları sosyal ağı tel vs. her şeyi keserim...

0|0
    0|0
  • ben ona o kadar emeğimi veriyim o beni 2 saatlik zevk için satsın derim tabi ona emeğimi verişsem

0|0
    0|0
  • çok şey söylenir yapılır öfkeyle ama en iyiside susmaktır en güçlü ve kuvvetli silah susmaktır...

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm. der bir daha da aramam.

0|0
    0|0
  • yandı gülüm keten helva

0|0
    0|0
  • beni aldatana laf bile söylemem değmez

suskunluğumla ezerim ben onu anlarsa tabi

1|0
    0|0
  • Güle güle olur tabiki.Beni aldatana dokunmam bile Allaha havale ederim

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşıyla , kuzeniyle bende onu aldatırdım.

0|0
    0|0
  • bu ara çoğu kız bu soruyu soruyor demekki yazın gelmesiyle aldatılmalar çoğalmış.

0|0
    0|0
  • Tekelci ahmet abi ye hesap defterine ismimi baştan yazması için ararım :)

0|0
    0|0
  • kan çıkar :D

0|0
    0|0
  • Allah belanı versin derim belki birazda ağır küfür ederim sonra dahada arkama bakmam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 35

• giderim

.

0|1
    0|0
  • Eger evliyken aldatma olursa bu sadece bir günlük cinsel bişeyse affederim ama uzun süreli bir ilşkiyse affedemem.

Ama sevgiliysek cinsel birliktelik yasarsa sadece bir anlık ama o zman affederim Çünkü ben evlenmeden birlikte olmayacagım için o da ihtiyacını karsılayabilir. Fakat duygusal anlamda bişeylerse affedemem.

0|0
    2|2
  • ilişkiye verdiğim emeğe ve karşımdaki kişinin pişmanlığına göre değişir. uzunca bir süre güven problemi yaşardım doğru olduğunu bildiğim şeylerden bile şüphe duymalar falan.. ama hayatta gizli gizli defalarca kez aldatılmış olduğumuz gerçeğine bakarsak üzerimdeki etkisi hayatı kendime zindan etmeme sebep olucak kadar büyük ve uzun süreli olmazdı. ya da çoğu insan gibi; bunu herkesten görücekmişim gibi paranoyakça genele vurup herkesi fişlemezdim :)

0|0
    0|0
  • cevaplamaktan kaçtıkça sürekli bu soruya denk gelmek sinirimi bozuyor .. gerisini sen düşün

0|0
    0|1
  • Abbas yolcu bağlasan durmaz... :)

0|0
    0|0
  • haaaadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !

der kahkaha atarım :))))))

0|2
    0|0
  • ayakta alkışlar mehter marşıyla uğurlarım :))

0|1
    0|0
  • aldatıldım köpek gibide sevmeye devam ettim hiç bşe yapmadım yine dönsün istedim.ama şimdi gelse ümüğünü sıkarım

0|0
    0|0
  • Keserim çükünü

0|4
    0|1
  • hiç bişeyyapmazdım sessizce numaramıdeğiştirirdim bna ulaşabilicek herşeyden engellerdim birdahada yüzüne bakmazdım oda delidana gibi koştururdu ne oldu buna diye

0|0
    0|0
  • aldatıldım :( çok acı bişey reflü hastası oldum onun yüzünden 15 günde 8 kilo verdım en sonda sabah acile kaldırıldım. Allah kımseye gostermesın ve aldatıldıgımı başkasından öğrendım çok acı bişey çokkk :(

0|0
    0|0
  • demekki sorun bende derdm

0|1
    2|0
    • evt beyninde sorun var

• işte sizin gibi kezbanlar hakedyr aldatılmayı saygısızca konustgnz ıcın.yarası olan gocunur güzellik ;)

• ondan nefret ederim

0|0
    0|0
  • niye aldatıldıgımı ögrenirim

0|0
    0|0
  • Kezzaplarim :)

0|2
    0|1
  • Kendimle halay çekerim.

1|1
    0|0
  • benim düşüncem ve beni aldatanın istikameti KAPI şeklinde olur

0|0
    0|0
  • Beni aldatacak bı kalbe beyne sahip insanın zaten günahı verilmistir. Of cok ağır oldu neyse ben en iyisi onu oldureyim

0|0
    0|0
  • bak bu kapı buda sapı hadi canım eyvallah :)

2|0
    0|1
    • bende yazıcaktım ama aynısını yazmışsın ufak bir değişiklik olarak sapı monte ederdim ondan sonra hadi canım eyvallah derdim yavaş yavaş giderdi ama yapçak bişey yok :D :D

• kalbimiz birmiş :)

• bir daha güvenemem Bir şans verdim diyelim (ki vermem ama..) sürekli aklımda olur yine aldatıyor mu diye

0|0
    0|0
  • ASLA AFFETMEM! acı çekmesini bilenler affetmezler..

0|0
    0|0
  • aldatan erkek = erkeğin or...spdur

0|0
    0|0
  • bana ulasmasini engellerdim ve uzun bir sure aci cekerdimsokkalara vururdum kendimi

0|0
    0|0
  • Ondan beklemeyeeceğim bir şey olacağı için kahrolurum yıkılırım Allaha havale ederim ikisini de

0|0
    0|0
  • gurumla,sevgimle oynayan birinin yasını tutmam.bir bardak soguk su içerdim.

0|0
    0|0
  • Allahından bul derim yüzümü göremez...

0|0
    0|0
  • Birdaha onunla konuşmam.

0|0
    0|0
  • bir tokat atip çeker giderim

0|0
    0|0
  • arkama bile bakmadımm:)))

0|0
    0|0
  • "Nereden esti?"