Yanlızım ama bu yaptığım çok yanlış sanırım

21 yaşındayım kendimden 5-6 ysş küçük kızla ilgileniyorum sanırım.Sübyenci gibi hisettim kendimi.Sevgilimden ayrılalı 1 ay oldu ve o süreçte sadece bu kız yakınlarımda oluyordu.Bu yaptığım normal bişeymi.1 yıllık ilişkim bitti.Bu yüzden hemen sığıncak bir liman falanmı arıyorum acaba.Kendi ruh halimi bile çözemedim.Ne yapmam lazım.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• dengin birilerini bul

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne olursa olsun sakin yapma bunu lutfen hem o kiz durumu anlayinca yasi buyuyunce bu durumdan nefret eder hemde sen yaptigin isten sen 26 olursun o 20 tamam ama o kizşu an15 yasinda. Eger boyle bisey yapmak sana normal geliyorsa bilemem ama kendine yakistirmiyosan ne olursa olsun boyle bir hataya dusme. Kendimden biliyorum.. Sakin yapma 15 yasindaki bir kiz onun yasitlariyle bu iliskiyi yasamali 6 yas buyuk bir abiyle degil.

0|1
    0|0
  • o yaştaki bir kızın duygularıyla oynamamanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • ben yaşıtlarımdaki erkeklere göre aşırı birisi iyisiyim.Bugüne kadar hiçbir sevgilimi üzmemişimdir.

• mesele üzmek üzmemek değil seviyorsanız aşkın yaşı yoktur beraberliğinizi sürdürün fakat sizin anlattıklarından yola çıkacak olursak sevmediğiniz anlaşılıyor bu durumda da o kızla oynamış oluyorsunuz çok yanlış ..

Erkekler Ne Diyor 2

• sübyancı değilsin aslında ama kızın yaşı küçük biraz yoksa 5 6 yaş farkla sübyancı olmaz insan :) sana tavsiyem uzak dur o kızdan

0|1
    0|0
    • 15 ya da 16 sında kız zaten haklısın.Kız hep evime geliyor zaten

• aşkın yaşı yoktur seviosan takma

0|1
    0|0
Yükleniyor...