Kapat

Ofsaytı açıklayabilecek olanınız var mı?

hangi erkeğe sorsam biliyo ama anlatamıyo anlatabilecek olan var mı?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• A takimdaki bir oyuncu takim arkadasina pas atarken, o pas attigi arkadasi karsi takimin son defasindan da geride olmamasi lazim. onlardan da arkadasa rakip kaleye en yakin kisi o ise ofsayttir. top ayaktan tam cikarken bakilio bu olaya. yani top ayaktan cikarken rakip kaleye en yakin kisi o takimin kendi defansindan biri olmasi lazim. A takimdaki o top atilan kisi olamaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• ne yapacan ki ofsaytı
    ama yinede birden benden dinle belki faydası olur
    şimdi senlen ben aynı takımdayız ve hücuma çıkmışız gibi düşün ok bu bir
    sonra
    ben sana gol pası atacağım ama ben pası atarken gol atacağın kaleye en yakın oyuncu sen olmayacaksın rakip takımdan bir oyuncu senden 1 santim bile yakın olsa yeterli
    ama ben pası atarken kaleye en yakın oyuncu sen olursan bu ofsayt oluyor bu kadar ok
    genelde yapılan hata da şu topun benim ayağımdan sana pas attığım yani ayağımdan çıktığı ana bakılmıyor genelde top sana geldiğinde defans oyuncuları senden daha yakın olduğu görülünce ofsayt olduğu anlaşılmıyor ok
    normalde hayatta bu kadar yazmam eringeçim ama niye yazdım bende bilmiyorum :)

1|0
    0|0

• gol atmak istediğin kale

Sen (rakip takım golcüsü)
    ben ( seni durdurmaya çalışan defans)
    messi ( sana topu gönderecek olan arkadaşın )

burda top messide. sana topu gönderiyor gol at diye, sende topu benim arkamda bekliyosun ( benim kaleme benden daha yakın) yani beleşçilik yapıyosun. bu durumda ofsayttasın.
    eğer:

gol atmak istediğin kale

ben (gol yemeyelim diye ugrasan defans)
    sen ( gol atmaya çalışan)

messi (sana gol at diye pası atan?

sahadaki durumumuz böyle olsaydı senin gol atmak için önce beni geçmen gerekseydi bu ofsayt olmazdı. yani gol atmak istediğin kaleyle aranda ben olursam (messi topu sana attığı sırada) ofsaytta olmazsın

0|1
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • pası verdigin anda pas verdigin oyuncunun rakip kale çizgisiyle arasinda en az 2 futbolcu olmalidir. Aksi hâlde ofsayt olur.

1|0
    0|1
  • Anlatılmaz yaşanır

1|0
    0|0
  • Off-Side=hücumda olan takımın topu rakip takımın kalesine en yakın olan kendi oyuncusuna atması durumudur. Ofsayt bir kural ihlalidir ancak maç esnasında bu kural ihlalinden kaynaklı olarak hakem tarafından kart gösterilmez ancak karşı takıma serbest vuruş hakkı verilmektedir. Bu serbest vuruş ise ofsaytın gerçekleştiği noktadan yapılmaktadır.

0|0
    0|0
  • Şimdi mağazada bir ceket görüyorsun ve o mağazadaki son ceket. Başka biri daha aynı anda onu görüyor. İki kız aynı anda o cekete hareketleniyorsunuz. Rakibin olan kiz bir adim dahi olsa senden öndeyse işe o ofsayta yakalaniyor. Çünkü ceket senin olmalı sen almalısın onu

0|0
    0|0
  • trtsporu aç izle öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım, manitasıyla iddialaşma vakası daha..

0|0
    0|0
  • pas attığın oyuncu rakibin en son oyuncusunun arkasında kalırsa ofsayt olur

0|0
    0|0
  • hangi amaçla anladıgına baglı

0|0
    0|0
  • Onu anca yan hakem açıklar

0|0
    0|0
  • ben bilmiyom kanka

0|0
    0|0
  • anlatım şeklı farklı olduğu ıçın kafan karışıyordur aslında her erkek anlatıyor ama farklı

0|0
    0|0
  • google aç offside nedir yaz öğren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...