Anlam veremiyorum ben hiç.

Biri var okuldan bana gizli gizli bakıyor.Ben farkedince de hemen başını çeviriyor.Arkadaşlarından bir tanesi gözümün içine içine bakıyor beni her gördüğünde.Ama bu çocuk hiç konuşmuyor benle.Hoca bana sınıfta kızınca falan gülüyor.Beni arkadaşlarına gösteriyor.Şimdi bunlar bana hep bakyorlar aralarında bir şey konuştukları da belli.Ama benle konuşmuyorlar tanıdıkları halde.Bu çocuk hoşlanıyor desem benle konuşurdu bön bön bakmazdı kendisi de arkadaşları da.Yüz yıl görseler beni yüz yıl bakarlar o derece yani.Manyak mı bunlar ne?Bu çocuk şimdi benden hoşlanıyor mu sizce,öyleyse neden iletişim kurmuyorbenle ve de bu arkadaşları niye gözümün içine içine bakıyorlar acaba her seferinde?

Güncellemeler:
Öfff üniversiteye gidiyorum ben 3. sınıfım hem de!

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• fazla açık saçık giyiniyosan bakıyolardır,oynak bir yapıya sahipsen bakıyolardır,sende onlara bakıyorsan bakıyolardır,sexy sindir bakıyolardır,sebebi bunlardan biri seç beğen al:))

1|0
    0|0
    • Hiçbiri değil gerçekten gayet ağırbaşlı biriyim ve askılı bluz bile giymem.

• tamam da diyelim içlerinden biri hoşlanıyor,diğerleri neden bakıp gülsün ki mutlaka vardır onda bişey bir i*nelik düşünüyolardır:D

• Yok bakan çocuk gülüo sadece diğerleri de bakıo bir tanesi hep bakıyo arkadaşlarından. :S Valla kesin artık mal bunlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen bende bu sekilde bir kızdan hoslanıyodum , Karşısına geçince ya da kendi bişe deyince

2 kelimeyi bir araya getiremiyordum , dilim tutuluyordu , ama baska herkezle çok rahat konusuyodum ona anca dedigin gibi bön bön bakıyodum

Sonunda bu yuzden artık sinirine dokundu tartıstık , kaybettim onu , Keske rahat davransaymısım banada ders oldu , ama çekingenlik iste istegimle olmuyordu

0|0
    0|0
    • Valla onun dilinin tutulduğunu falan sanmıyorum yani gayet de eminim.

• face i var mı? varsa patla azarla engelle sil , Görüncede konusma , bak nası adam oluyor

• Var evet aslında kızdım da gene aynı valla.

• Olay su senin dikkatini cekmeye calisiyor sana bir şeyler belli etmek istiyor ama o kadar bilgisiz ki bu konuda onu bile yapamiyor eger sen konusursan onla gerisi gelir yoksa o senin ilk adimi atman icib bu sacmaliklara devam eder

0|0
    0|0
  • Sizin karneler alınmadımı bu gün bir git ergen kardeşim.

1|0
    0|0
    • Ünideyim ben 21 yaşındayım.

• Allah kolaylık versin o zaman.

• Evet.

• o çocuğun peşini bırakma kaliteli sevgi budur

0|0
    0|0
  • sen onların ortak fantezilerinin fetiş nesnesi haline gelmişsin. o dediğin çocuk biraz utangaç olduğu için çaktırmamaya çalışıyor ama diğerleri açık açık belli ediyor. aralarınd senin hakında onu şöyle yapacaksın, böyle edeceksin falan diye birbirlerine seninle ilgili fantezilerini anlatıyorlar olay bu.

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi? Allah ın cezaları!

• istiyordur ama cesaretini toplayamıyordur. ya da belki arkadaş grubundan bir başkası senden hoşlandığını söylemiştir o yüzden içine atmak zorunda kalmıştır. benim başıma geldi bu.

• Hmm tamam.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok takma oluruna bırak.

1|0
    0|0
  • bak şöyle düşün çocuk senden hoşlanıyor ? - ee sonuç ne olacak evlenecek misiniz ? -hayır boşu boşuna zaman kaygı derslerine çalış adam gibi sonra iş bulamadık diye car car bağırmayı biliyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...