Bu ne?1 sene oldu.Yeni aklıma geldi.

1 sene sonra aklıma takıldı.Geçen yaz gece bir cafede oturuyorduk.arkadaşlarımın yakın bir arkadaşı vardı masada.onun bir arkadaşı geldi konuştu gitti sadece.ben ilk bu kim diye bakmıştım.sonra o giderken bana garip baktı biraz.masada tanımadığı tek ben değildim ama.diğer tarafa girdi.ordan çıkıp gidecekti.başka bir adamla konuşuyordu.o sırada kaçamakca bana baktığını gördüm.ve garip bakıyordu.gerçi ben de ilk baktığımda garip bakmış olabilirim.böyle tam gözünün içine.o da öyle baktı.ben zaten ilk geldiğinde farkında olmadan kendimi ona bakarken bulmuştum.ama aşık oldum gibi de hissetmedim.çok garipti o gün.sonra unuttum.ve bugün sebepsizce aklıma çok takıldı.sorayım dedim?ben neden kendimi ona bakarken buldum?(ilk başta kim diye bakmıştım ama sonrasında da farkında olmadan baktığımı farkettim.o sırada o bakmıyordu.)NE bu çok garip bakışlardı.ben ona o da bana öyle garip bakmıştık.?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu 1 sene zarfında kimseyle bir münasebetin olmamış ve benzer bişey yaşamadığın için olaya sarıp durmuşsun demekki.. çocukla alakası yok konu tamamen sendeki boşlukla alakalı...

0|1
    0|0
    • kimseyle münasebetim olmadığından değil.aklıma geldi bianda sadece.

ve o gün garipti tekrardan merak ettim hala garip geliyor

• bazen böyle şeylerin etkisinde kalınıyor bir müddet :) insan rüyasında gördüğünün bile gerçekliğini arıyor.. aslında ilginç olan 1 yıl boyunca değilde 1 yıl sonra aniden aklına gelmesi.. ona bir cevap yok :)

• onu bilmiyorum ben de

Erkekler Ne Diyor 1

• sana aşık olmuş

0|0
    0|0
    • ben de tam gözünün içine bakarken buldum kendimi ama?ama ben kendimi aşık olmuş gibi hissetmemiştim.1 yıl sonra aklıma geldi zaten.kendimi de anlayamadım gerçi ben

Kızlar Ne Diyor 1

• allah aşkına sorsan çocuğa unutmuştur çoktan bir sene yahu ne yapacaksın artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...