Sizce aşık olmak nedir desem...

Eğer, hayatımızın herhangi bir an'ına gidip orada sonsuza dek kalacaksınız deseler yalnızca iki şeyden birini seçmek isterdim. Biri, o çocukluğun bahçesindeki ağacın dalına asılı salıncakta sallanırken... Öteki, bütün hayatım boyunca en çok sevdiğim adamla öpüştüğüm ilk gün... Herkes aşık olmanın ortak dilini bulup yazmaya çalışıyordu. Ama aslında bu kadar basitti işte; birini öptüğünde salıncakta sallanır gibi hissediyorsan aşıksın!

Peki ya sizce "aşık olmak" nedir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyin çok küçük olduğu gezegenimi gösteremem sana.. Belki böylesi daha iyi. Yıldızım senin için herhangi bir yıldız olsun. Böylece gökyüzündeki bütün yıldızlara bakmayı seveceksin... Hepsi senin dostların olacak. hem sana bir armağan vereceğim...

"Yıldızlardan birinde ben yaşıyor olacağım. Ben gülüyor olacağım bir tanesinde. Ve geceleyin gökyüzüne baktığında bütün yıldızlar gülüyor gibi olacak... Yalnızca senin gülen yıldızların olacak!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Karnımın içinde kelebekler varmış gibi hissettiğim zamanlarda anlıyorum ben aşık olduğumu, genelde nasıl hiç bir fikrim yok :A

1|0
    0|0
  • aşık olmak gereksiz bir karın ağrısıdır.insanın dünyayla bağlantsını kesip bir tek kişiyle kafayı bozmasıdır.aşk üzülmektir.aşk ağlamaktır.aşk sürekli can sıkıntısıdır.aşk uykusuzluktur.aşk gülmeyi unutmaktır ve aşk en sonunda hayal kırıklığıdır.ben bir kere oldum üzerinden 11 yıl geçti ama artık tövbeliyim artık sadece hoşlanıyorum ı kadar

0|0
    0|0
  • mantıkla işleyen tüm fonksiyonları durduran, bir tür akıl hastalığı..

1|0
    0|0
  • yok öyle bişi

0|0
    0|0
  • aşık olmak bir köpege gökkuşagının o güzel renklerini anlatmaya benzer.

not: köpekler renk körüdür

0|0
    0|0
  • aşık olmak yanmaktur dünya cehennemidir

0|0
    0|0
  • Aşkı tanımladığımızı sanarız ama tam olarak onu tanımlayacak söz yok aslında.Aşk öyle birşey ki önce cenneti yaşatıyor sonra ise cehenemi yaşıyorsun.Ama yinede sevmekten vazgeçmiyor insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ''işkence'' :(

0|0
    0|0
  • ben 1 kere aşık olmuştum sanki midemin içinde filler halay çekiyordu.güzel bir his.aşık olmak bence tek vücutta iki kişilik yaşamaktır.

0|0
    0|0
  • Bos zamani olan insanlarin zamanini degerlendirmek icin uydurduklari biseydir ask

0|0
    1|0
  • tarifsiz birşeydr

0|0
    0|0
Yükleniyor...