Bayanlar genelde neden erkek kuaför tercih ederler?...

Arkadaşlar,bayanların,hatta örtülü bayanların bile kuaför tercihleri çoğu zaman erkek oluyor.Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz? Örtülü bayan arkadaşlarımızın da cevaplarını bekliyorum.Teşekkürler şimdiden.

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kadınların eli saçınıza değdiğinde saçınız küsebilir, uzamaz, berbat hissedersiniz.. kadınların nazarından mıdır bilinmez nedeni, genelde erkek kuaför tercihimdir, hiçbir erkek kadına durduk yere fesatlık yapmaz :D ayrıca enerjilerinin iyi olması saçınıza da yansır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ne istediğini dinliyolar anlıyolar ve ona göre yapıyolar saçı bayan kuaförler bakıyolar kendileri bize neyi yakıştırırsa onu yapıyolar :/

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir tercihim yok

ben özellikle bayan olmasını tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • kadınlar becerebildikleri kadar yapabiliyorlar ve genelde saç konusunda beceriksizler bu yüzden erkekler tercihimdir. yani en kötüsü bile bayandan iyi geliyor bana

0|0
    0|0
  • özellikle seçmiyorum ama gittiğim kuaförde çoğunluk erkek.ama adamlar çok becerikli bir makas tutuşları var görsen aklın durur :)

0|0
    0|0
  • ben bayanların cok iyi yaptgna inanmyrm

0|0
    0|0
  • daha güzel ve özenli kesiolar erkkler saçı.bayan kuaföre saçımı dokndurtmam

0|0
    0|0
  • adam ne dersen onu yapıyor çünkü

0|0
    0|0
  • ben rahatsız oluyorum tam tersine

0|0
    0|0
  • karşı cinse elletmek hoşumuza gitiyo,ağdayı bile erkeğe yaptırıyorum. zevk meselesi.

0|0
    2|0
    • şaka yapıyorsunuz sanırım...

• Erkek kuaförü biraz daha düzenli disiplinli kadın kuaförü öyle degil itici geliyor bode herseylerini anlatıyorlar erkeklerin yanında bira ceki düzen oluyor herzaman böyle olur cinsiyet karşı cinsin yanında daha dikkatli düzenli oluyor Buda etken ..

0|0
    0|1
  • öyle bir terchm yok tamamen tesdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• erkek becerıklıdır kardiş

0|0
    1|0
Yükleniyor...