Türk kızıyla Rus erkeği ? :/

sorum erkeklere öz kız kardeşinizi veya kuzeninizi falan rus erkeğiyle evlenmesine izin verir miydiniz ? kzı kardeşinizi veya Evli olanlar kızınızı düşününün çocuk müslüman olmaya bile razı olsa ? rusça bilenler bunada bakabilir link işte burdan gördüm uyduruyor falan demesinler :/ kaçmayı falan düşünmüşler çocuk ailesi vermez başka çare yok napcam diyor yardım istiyor soru 5 ay önce sorulmuş acaba noldu :S siz ne düşünüyorsunuz siz olsanız verir miydiniz kızınızı , kardeşinizi ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben vermezdim. Ruslar ayran gonullu olurlar. Birkac sene sonra cocugu kucaga verip bosanma sanslari yuksektir. Baska ulke olsa ok derdim ama rus ve cevresine yok derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kardesinizin bence o toplumun ahlakı ve kulturel degerlerle yasayıp yasamayacagı onemlı bır konu bızde yanlıs olan bır cok kavram onlarda hayat mesgalesi halıne gelmıs durumda.

0|0
    0|0
  • Müslüman olmaya bile razıysa olmaz o iş. İnanç bu kadar basit olmamalı. Öbür halde adamına kızına bakar bu işler diyerek klasik cevabımı vereyim.

0|0
    1|0
    • 3 dk 7 herif. Kızlar da cevap versin şu soruya len, sap gibi bırakmayın adamı.

• Adama bakarım ben. Ne farkeder ki yeter ki insan olsun. Ama laftan yapılma değil. Basbaya insan. Ama kızkardeşimin ya da kızımın Rusya'ya gitmesine izin vermem o ayrı mesele :)

0|0
    0|0
  • Kunteper'e katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Valla kız kısmını evde tutamıyon gördüğün gibi :D

Bunun Rus'uyla, Fransız'ıyla, İngiliz'iyle alakası yok. Evi yakın olcak yoksa kız verilmez.

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri varken rus erkeğide ne oluyormuş !

0|1
    1|0
  • Sorunlumu o ya rusyadan kız beğenmiyor türk kızı beğeniyor ne zevksiz adamlar var sükür namazı kac rekat ? :D

0|1
    1|0
    • o beğenmek değil aşk sevmeyi bilen seviyor siz aşkı dış görünüşü sanıyorsunuzda kim ne yapsın

• neden olmasın.

0|0
    0|0
  • mümkünse türk olsun enıstemız bıde delıkanlı ısınde gucunde adam gıbı adam olsun kardesımı oyle verırım yoksa gerısıyle ugrasamam sıkıntı

0|0
    1|0
  • Türklere ne olmuş?

0|0
    1|0
    • ırkla ne alakası var ya birbirlerine aşık olmuşlar işte türklere veya ruslara birşey olmamış

• rusların kültürü farklı olmaz.

• evet aslında öyle rus kızı türk erkeğiyle olabilir ama türk ızı rus erkekle yapamaz başta mutlu olsalar bile bir rusla yaşanılmaz bir kere alkole çok düşkün onlar

• linkten bir şey anlamadım ama sana güveniyorum

ortada bir mutluluk varsa nedne karşı çıkılsınki.

0|0
    0|0
  • Irk din dil ayrımı yapmam yapanlarıda sevmem.

0|0
    0|0

• vermem

0|0
    1|0
  • Kim çıkarıyo bu soruları, kim kim kim?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yazık çocuğa

1|1
    0|0
  • Rusyanın neresinden olduğu önemli öncelikle. Orda Gagavuz Türkleri var ve bizim bildiğimiz ruslar gibi değiller. Yine rusya moskova ve moskova dışı diye ayırmak lazım. Bizim gibi değerleri olan ,eşine sahip çıkan insanlar var. Ben izin verirdim.

1|0
    0|0
    • ya bu gagauz türklerini merak etmişimdir hep onlar türk ama hristiyan dimi ?

• Türkler ve türkçeleri senden benden iyi :D hristiyanlar galiba ama sormadım valla :D

• evet onlar türkler türkçede konuşuyolar ama hristiyanlar nasıl ki türkiyedeki türklerin geneli müslüman gagauz türklerinde geneli hristiyan bir kızla tanışmıştım merak ettim internetten araştırmıştım :)

• gozum tuttuysa kızımı verirdim.

2|0
    0|0
  • Evet veririm neden olmasın al yanaklı beyaz tontis suratlı maviş gözlü sarı kafalı cocuga neden vermiyim onlar anlassın yeter kii muhim olan oo yaa zaten... seviyosa karısmam onun hayatı sonucta...

0|0
    0|0
  • Çocuk din değiştircek ona rağmen istemiyorlar sanırım.. O da değil de sevdiklerimiz olmadan ne yapıcaz demiş içim parçalandı ne ince düşünceli. :( Ben verirdim nasılsa Rusya'ya bağlı bir milletiz.

0|0
    0|0
  • ben müslüman değilim ne yani bizide mi istemeyecekler-verme diye birşey olamaz kiminle mutluysa onunla olmalı

1|0
    0|0
  • çok güzel bir kombin sansın olsun benim olsun Wahuuwv

0|0
    0|0
Yükleniyor...