Hem kızları hemde erkekleri ilgilendiren bir soru?

kızlar gerçekten neden yanınızdaki dangalağın etrafınızdaki bir kızı kestiğini fark etmiyorsunuz ? çok arıyor musunuz böyle tipleri ? ayrıca siz erkekler sevgilinizin elini tutarken , gözleriniz ile başka bir kızı keserken hangi kafadasınız ? ya da o an adamlığınız yerin ne kadar altında oluyor? kızlar azcık uyanık olun..

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiği kadına tapan erkeğin gözü bir başka kadını görmez. bu kesin. verdiğin örnekteki er kişi ya gönül eğlendiriyodur, ya da sevmeyi beceremiyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hey hey heyyyyy orda dur hacı.Genelleme yapmana izin veremem.Ben bir kıza aşık oldum konuşmaya çalıştım kız kabul etmedi falan neyse.Şimdi hala onu bekliyorum ikna etmeye çalışıyorum.Kızları onun yüzünden kardeşim gibi görüyorum hatta görmüyorum bile istemeden de olsa bir kıza bakınca bile onu görüyorum.Yani herkes aynı değil ayırt etmek lazım.Lütfen sevenle sevmeyeni ayıralım.Gerçi bizim gibi sevenler de pek sevilmiyor ama olsun böyle sevmeye de razıyım ben.Sabahtan beri 20 tane soruya cevap verdiysem hepsinde onla ilgili en az bir cümle var :) Şu an bunu farkettim sayende :)

0|0
    0|0
    • kesinlikle herkesi bir tutmuyorum lafım sadece o tiplere :)

• Yanlız bu tek cinsiyete baglamak ne kadar anlamlı kı yanında erkek arkadası oldugu halde etrafındakılere bakanlar sosyal sıtedn eskı sevgılılerıne bakanlar ve maymun ıstahlılar hep erkek oluyor sanırım :D

0|0
    0|0
  • Kusura bakmada sana kesinlike katılmıyorum. sevgilim elini tutunca tabikide cevrendeki kızlara değil herkeze bakıyorum insanlar bizi nasıl görüyor gülüyorlar mı kıskanıyorlar mı ne biliyim bir ton muhabet bakmak aldatmaksa eye sen memelerini açıp geziyorsun bizlerde bakıyoruznbundan neden rahatsız olmuyorsun. ama sevgilin başka kıza bakınca bu düşünceyle yargıla sen bir salaksın ya başka birşey diyemiçem bu sitede beni en çok sen sinirlendirdin.

0|0
    0|0
    • yaran var ki gocundun. ben etrafa bakmaktan bahsetmedim gözüne kestirdiğin bir kızı srekli kesmekten bahsettim salak

• Lan sus.

Biz de kızların internet başında kaç tane bebeyle fingirdediğine karışamıyoz.

Neyi yasaklarsan yasakla yine yiyolar o haltı.

Göze yasak mı var? Delirteceniz beni ya.

0|0
    0|0
  • Senin teşhirci hemcinleriine hiç laf etmiyorsun ama

0|0
    0|0
    • teşhir olmadanda oluyor be abicim..

• yok sıradan bir kız... öyle sahil mahil yok :D

• Yani bakmamak gerekir.tabi saygısızlık bu bakıyorsan çaktırma ..beceremiyosan yapma bu işi

• söyle erkek arkadaşına etrafına bakmasın o zaman

0|0
    0|0
    • benimkinden bahsetmiyorum ki :D

• ama bu sinirli yazışınla sanki seninkinden bahsediyormuş gibisin :)

• yoook yea ben seçmeyi bilirim.. yanımdaki öyle şey yapmaz.:)

• her gün yüzlerce kızı kesiyorum ama sevdiğim tek bir kız var.

2|0
    1|0
    • ama sevglinin yanında ve onunla sarmaş dolaşkende mi?

• öyle de değil ne yazık ki öyle olsa adama hak veriririm..

• şöyle bir bakkıştan da bişey olmaz abartma.

• güzel soru

0|0
    0|0
  • eee kendinde söylüosun bir dangalak ancak bir dangalağı bulabilirdi :D :D :p :p

1|0
    0|0
  • her birey içinde geçerli reis haklısın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu tamamen ahlakla alakalı birşey şimdi sevdiği kıza tapan adam olsa bakmaz diyecekler ama kaç kişi seviyor ALlah aşkına kaç kişi.Çoğu vkait geçirmek eğlenmek için sevgili oluyor.

0|0
    0|0
  • ya bırak kız sürekli adamı mı gözlicek adam kendine sahip olamıyorsa kızı suçlayamazsn.

0|0
    0|0
    • demitria aptal aşık rolünü oynamasalar çok bariz görürler!

• adam olanı iyi seçmek zorunda ama..

• insanlar her zaman doğru seçimi yapamayabilir. herkes hata yapar. bu onları suçlu yapmaz. asıl sorun yanında sevgilisi varken başkasına bakanda aranmalı.

• Genelleme yapmamak lazım her insan aynı değil istisnalar var...

0|0
    0|0
  • Adamlik var mi ki yerin dibine girsin

0|0
    0|0
    • yok gerçi.. ama çok arıyorlar böylelerini galiba.

• Salaklik parayla olsaydi aramazlardi :D

• Ben fark ediyorum ama ne diyebilirmi ki :(

0|0
    0|0
    • yapma lütfen ya :/ tepkini koymalısın. bugün gördüğüm kız benim gözümde yılın en aptal kızı mesela..

• Bugün gördüğün kız?

• sevgilisinin yavşaklığını görmeyen kız işte. adamın yanındaki.

Yükleniyor...