Başakşehir gerçeği hakkındaki görüşleriniz neler?

Beşiktaşın tutunda Galatasarayına kadar hepsi maçlarını hakem hatalarıyla kazanarak 3 puanlarını ya da beraberlikleri kurtararak ligin 10. hafatsına geldiler ama Lider Başakşehir kimse diyemez ki hakem hatası veya haksız puanlar aldı diye, kazandığı tüm puanları hakkıyla ve tertemiz kazandı. Eğer lig adil alsoydı bugun Başakşehir açık ara liderdi. En az 6-8 puan öndeydi. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Haklısın
    67% (2)57% (8)59% (10)Oy Ver
  • Yanlışsın
    33% (1)43% (6)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hak vermekten başka ne diyebilirim

0|1
    0|0
    • 27gün

aynen öyle maçlarını takip ettim haksız veya hakem marifetiyle kazanılmış puanları yok adamların, diger takımlar şapkalarını önlerine alsınlar bu tabloyu saygı ile izlesinler, federasyonu arka bahçesi yapanlar, kırmızı kart ve rakibin penaltısı verilmediği halde maçı böyle değerlendimeyip iyi oynuyoruz bunu gölgelemeye çalışıyorlar diyenler utanmalı bence tertemiz Başakşehir helal olsun adamlara inşallah böyle götüreceklerde ligi

• 27gün

temennimiz bir Fenerbahçeli de olsam Başakşehir in şampiyon olması beni sevindiri
      ustelik iyi bir yanları maç başına 9? Türk futbolcu oynatiyorlar daha ne olsun.
      helal olsun Abdullah Avcı
      helal olsun Başakşehir yönetimi
      helal olsun Başakşehir Futbol Kulübü mensublari

• 27gün

şimdilik güzel gidiyorlar sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle öyle özellikle Beşiktaş lehine çok hakem hatası oluyor bu arada Fenerbahçe'den hiç bahsetmemişsin 2 haftadır lige tutundurma çabasındalar başarılıda oldular büyüklerden en çok hakkı yenen Galatasaray'dır. Başakşehir konusunda ise hak veriyorum.

0|1
    0|0
    • 27gün

hepsi diye ekledim ona dikkat etmedim sanırım tabiy ki listede fenerde var
      ilk sıralamadaki takımları baz aldım bursasporu belirtmedim çünkü maçlarını çok bakamadım kesin bir şey diyemem onların maçları için

• başakşehşrş seyretmiyorum ben

0|1
    0|0
    • 27gün

olabliir ama zaman içersinde maçları takip edilir hale gelecektir özellikle puan kaybetmesi dört gözle beklenecektir bence belkide başka ayak oyunlarıyla kaybettirilmeside sağlanabilir o kadarını bilemem tabi

• 27gün

demi bende bir bjklı olarak sabırsızlıkla bekliyroum

• 27gün

hadi bekleyelim bakalım şimdi milli ara

• cengiz ünder.. geleceğin ardası belki mesut özili

0|1
    0|0
  • Başakşehir lehinede hakem hataları oluyor diğer anadolu takımlarıyla oynadığında ama kimse rakip olarak görmediğinden olay gündem olmuyor

0|0
    0|1
    • 27gün

biraz ezberden konuşuyorsun bence mutlaka hakem hatası yapılmıştır ezberinden konuşuyorsun ama 10 haftada gerçektende yok ayrıca tüm spor programlarında az veya çok zaman verilsede maç maç her maç değerlendiriliyor pozisyonlarıyla iyi seyirci değilsin sanırım ayrıca maç örneği ve pozisyon hatırlatırsan dahada net konuşurum aslında

Yükleniyor...