PES 2013 ün önceki serilerden güzel yanları sizce neler?

herkesin fikrini istiyorum arkadaşlar, +1 ler benden:) niyeyse ben 12den pek bir farkını göremiyorum. ne gibi artıları var sizce? hangi takımı alıyorsunuz? türkiye ligi yaması ile daha zevkli hale geliyormu? bende pes 10 var pes 12 var 13 vardı sildim şimdi geri yükleyip yüklememe konusunda kararsızım:(

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolla hiç ilgilenmem, en nefret ettiğim spor türü diyebilirim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• -Man Cıty - Psg- Barcelona-Galatasaray ..

Oyunculara çok gıcık oluyorum ben çok esnekler hakkaten bunu daha önce bir abimle daha tartışmıştık .. Messi Ronaldo falan tutamıyosun coşuyo adamlar..

Ama Pes2014 reklamını izledim onu merak ediyorum daha bir hoş gibi..

1|2
    1|2
    • ya reklamlarında çok güzel gibi gösteriyorlar da oyun çıkınca öyle olmadığını anlıyorsun:( bende messiye çok gıcık oluyorum bu arada hakikaten tutulmuyor ya.. 2010 falan oynarmıydın?

• onunda fileleri çok kötü bea :/

• robben ve agueroda var :)

• 2010 baskaydı,güzeldi. 13 kötü ://

0|1
    0|0
  • ah be bende becerebilsem oynamayı.

0|0
    0|0
  • 2013 güzel oynaması zevkli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gittikçe kötüleşiyor sanki

0|1
    0|0
  • Ben çok beğendim şahsen ana lig mükemmel olmuş hatta Türkiye yaması falanda yok severek oynuyorum artıları ise görsel olarak daha gzl oynanış falan artı analig baya iyi yeniligler var

0|1
    0|0
  • hocam ani hızlanarak çalım atmak zorlaştı, oyun o kadar hızlandıki bazen takip ederken zorlanıyom :D

0|1
    0|0
  • bunun kralı pes 10dur hacım. hadi 11de idare eder ama sonra ki serileri harbi kötü oyunun. pes düşüşte fifa çıkışta.

0|1
    0|0
  • millet uzaya gidiyo size hiç bişey demiyorum pes yani :D

0|0
    0|1
    • komik değilsin be liseli

• her sene teknoloji gelişyor, o yüzden buradaki insanların çoğunluğu pes 10 en güzeli diyor değilmi?

• ya onlara bakma sen pes 10 güzel değil. belki oynanılabilirlik açısından söylemiş olabilirler. bence 2013 in çalım atması biraz zor onun dışında birçok şeyi çok gerçekçi, gerek kartlarla olan yetenekleri çok iyi tasarlamış ve uygulamışlar. gereksede oyun kaletisi ve grafikler eski sürümlere göre daha iyi.

• pes 2010dan sonra çıkanların hiçbirine ısınamadım

0|1
    0|0
    • o arada görüntü ayarı mı modu mu ne bişey değişti değilmi?

• eyvallah hocam :)

• kay arkadaş golee giden adama kay nasılsa kırmızı kart vermiolar fifa 99 gibi=)

0|0
    0|0
  • Her yönden iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...