Futboldaki yapılan çirkinler ve Fenerbahçe düşmanlığı, ya siz?

Futbola yakışmayan insanlar takip edip Türk takımları olsun ve belli başlı takımlar olsun yani kendi tutmadığı takımın hepsi onun için önemsiz tek amacı saygısızlık ve çirkinlik yapmak. Özellikle her daim konu olan Fenerbahçe başta olmak üzere Avrupa maçlarında kendi takımları yoksa tüm Türk takımları kaybetsin umurunda değil. Ama boş yere konuşmak için Osmanlı, Konya kazansın diye de boş boş konuşabiliyorlar. Yoksa Beşiktaş, Fenerbahçe kaybetsin. Veya Beşiktaşlı biri Fenerbahçe'nin kaybetmesini istiyor veya Fenerbahçeli, Beşiktaşlının kaybetmesini istiyor ve bir ton sosyal medyanın 4 bir tarafında burası da geçerli olmak üzere çirkinlikler yapıyorlar ve böylelerinin ayıklanması gerektiğini düşünüyorum.

Öncelikle Fenerbahçeliyim ve doğal olarak böyle komik insanları görünce utanıyorum onların Türk olduklarından, Fenerbahçe'nin başına gelenleri az çok herkes biliyordur asılsız şike muhabbetlerini zaten 15 Temmuzdan sonra ortaya çıkanlar da kimin yaptırdığını da belli etti.
Ne güzel yapmışlar oh diyebilen varsa yazık gerçekten. Burada kalleş ile kardeş olanlar Türküm diye gezinmeyecek arkadaş !

Türkiye'nin en büyük spor klübü olan Fenerbahçe ye duyulan büyük nefret özellikle Galatasaraylılar ve Trabzonspor tarafından şaşırtıyor beni. Neden en büyük şimdi taraflı mıyım?

Her türlü arama moturundan aratabilirsiniz sıralamalar değişse de sadece Fenerbahçe'nin resmi sitesi geçiyor ilk sıralar da, zaten başka bir klübün çıkmıyor çünkü her türlü spor dalında bulunan Fenerbahçe %90 oranın da Türkiye'nin Milli takımında mücadele ediyor çünkü sadece Futbol'da değil Basketbol da da değil. Yelken gibi çok az seyirci kitlesi bulunan sporlar da Türkiye'nin en iyisi ve Futboldaki ezeli rakipleri Fenerbahçe'nin bulunduğu spor dalların da yok bunun yüzünden en büyük Spor klübü olarak geçiyor ve neden bu kadar düşmansınız bunu da açıklayın küfürsüz bir biçim de. Şike gibi saçma sapan cevaplar vermeyi planlayan arkadaşlar varsa güldürmeyin kendinize lütfen.

• Kendi takımım dışında hiç bir takım umurumda değil, sövüyorum sevmediğim takımlara. İnternet üzerinden futbol holiganlığı yapıyorum.
    A seç
  • Avrupa da oynayan her Türk takımı bizim gururumuzdur ve böyle kötü yorumlar gördükçe üzülüyorum hallerine.
    B seç
  • Sadece Fenerbahçe düşmanıyım, kafayı sıyırdım iyice görünce dayanamıyorum çıldırıyorum.
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Galatasaray atkısı ile gezen Trabzonlu arkadaş Fenerbahçe klübüne düşmanlık olarak bir birlik yaptıklarından dolayı konulmuş bir fotoğraftır.
Tabi ki tutulan takım farketmez her takımdan düşman var ama genel itibari ile bildiğiniz gibi söylememe gerek yok.

0|1
19

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...